УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Vankor

Vankor

Мийки з кварцового каменю - основний напрямок Українського виробника «VANKOR». Понад п'ять років ми виробляємо та експортуємо на ринки Європи високоякісні кухонні мийки. Це було б неможливо без гарантії їх надійності та непорушної якості, чому свідчать український і європейський сертифікати якості. Наші товари складають конкуренцію впливовим закордонним торговим маркам в Україні та на Євроринках.

На потужностях передової ультрасучасної фабрики, налагоджений повний процес виготовлення, від проєкту і створення до великосерійного випуску кухонних мийок із кварцу.

З 2019 року VANKOR визнано «Компанія року в Україні». І після цього невпинно підтверджує цей високий титул, модернізуючи свій сервіс і інструментарій обслуговування споживача.

Щоб допомогти покупцям гранітних кухонних мийок і мийок із кварцу зберегти їх в належному стані, наші технологи створили видатний продукт VANGUARD, покликаний захистити кухонні мийки та інші вироби із граніту або кварцу. Частинки срібла перешкоджають репродукцію бактерій і мікробів, а спеціальна формула як невидиме водовідштовхувальне покриття на кухонній мийці запобігає появі вапняного нальоту і відкладень бруду. Екологічно безпечний продукт VANGUARD сумісний з харчовими продуктами. Ефективно маскує дрібні подряпини, що утворюються після тривалої експлуатації кухонної мийки та повертає виробам первозданну красу натурального каменю.

 


  Додати відгук

Каталог

Немає товарів