УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Автомобільний годинник з термометром та вольтметром VST 7009V

 • 384 Грн

 • Виробник: VST
 • Модель: 44864

 • Артикул: 844572356

 • Наявність: Продано

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Автомобільний годинник з термометром та вольтметром VST 7009V за 384 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Будь - який власник автомобіля намагатиметься зробити свій салон більш комфортним для коротких і тривалих поїздок. Крім зручності, нерідко встановлюються допоміжні прилади, разом із якими простіше вирішити деякі завдання. Наприклад, один із пристроїв – це годинник з термометром і вольтметром VST 7009V. Цей пристрій слід розібрати докладніше.

Опис виробу
Годинник має стильний і одночасно універсальний дизайн, який відмінно поєднуватиметься зі стилістикою будь-якого салону автомобіля. Прилад має витягнуту овальну форму. Попереду розташована широка цифрова панель, яку виводитимуться всі дані. Зверху пристрою знаходяться кнопки для налаштування, кожна з них підписана, тому у людини не виникне проблем під час встановлення та налаштування годинника.
Виріб включає відразу кілька функцій, тому немає необхідності в придбанні величезної кількості приладів. Час налаштовується у двох режимах, під 12 або 24-годинний режим дня.

Переваги придбання
Тим людям, які тільки шукають годинник для автомобіля, рекомендується звернути увагу на ряд їх переваг. До основних переваг можна віднести:

 1. Можливість контролювати час. Подібна функція є важливою для багатьох людей. Однак, особливу цінність вона представляє для людини, яка працює за часом, наприклад, кур'єра.
 2. Контроль температури. Годинник має свій термометр, у зв'язку з чим, допоможе дізнатися, наскільки в салоні вулиці холодно або жарко. При цьому дані будуть оновлюватися кожні 20 секунд, а їх похибка у вимірі складає всього один градус. Тому людина завжди знатиме точну температуру.
 3. Вольтметр. Для деяких наявність цього приладу може здатися безглуздим. Однак вольтметр дуже корисний, він дозволяє визначати, наскільки заряджений акумулятор. Регулярне оновлення даних дозволить людині уникнути таких неприємних випадків, як розряджання приладу посередині траси.
 4. Будильник із додатковими функціями. Під час довгих поїздок на власному автомобілі люди сильно втомлюються. У такій подорожі неможливо обійтися без сну. Так ось для його контролю, у годиннику знаходиться будильник. Також він має додаткову функцію SNOOZE, яка дозволить відкласти пробудження ще на 5 хвилин, після чого запустить дзвінок заново.
Як можна помітити, годинник має величезний функціонал, корисний у дорозі, але при цьому не займає багато місця. Разом з таким пристроєм, будь-яка поїздка на тривалі та короткі дистанції приноситиме лише задоволення своєму власнику.

Висновок
Автомобілісти завжди прагнули зробити салон затишним, а процес керування комфортним. Для цього існує безліч аксесуарів, одним з них стає годинник з термометром, будильником і вбудованим вольтметром. Наявність безлічі функцій в одному пристрої виключає необхідність встановлення відразу кількох приладів одночасно, що не завжди зручно.

Опис функцій автомобільного годинника VST 7009V:
 1. Дата, час (12 та 24 годинний режим) та день тижня.
 2. Будильник.
 3. Функція SNOOZE (соня) із тривалістю 5 хв.
 4. Датчик внутрішньої та зовнішньої температури (Цельсій, Фаренгейт).
 5. Межа термометра: -50 ° С до +70 ° С.
 6. Похибка термометра 1.0°С.
 7. Термометр оновлює дані через кожних 20 сек.
 8. LED підсвічування (помаранчеве-синє). При підключенні до електромережі автомобіля індикатор працює в повному обсязі, якщо апарат працює від батареї, то індикатор працює в економному режимі і показує лише час.
 9. Вбудований вольтметр (відображає заряд акумулятора з точністю до десятих вольт).
 10. Робоча напруга: 12.0V.
 11. Довжина дроту датчика зовнішньої температури 3м.
 12. Розміри: 95-65-72мм.

Характеристики
Характеристики 1 Дата, время (12 и 24 часовой режим) и день недели. 2 Будильник. 3 Функция SNOOZE (соня) с продолжительностью 5 мин. 4 Датчик внутренней и наружной температуры (Цельсий, Фаренгейт). 5 Предел термометра: -50°С до +70°С. 6 Погрешность термометра: 1.0°С. 7 Термометр обновляет данные через каждые 20 сек. 8 LED подсветка (оранжевая-синяя). При подключении к сети электропитания автомобиля индикатор работает в полном объеме, если аппарат работает от батарейки, то индикатор работает в экономном режиме и показывает только время. 9 Встроенный вольтметр (отображает заряд аккумулятора с точностью до десятых вольта). 10 Рабочее напряжение: 12.0V. 11 Длинна провода датчика наружной температуры 3м. 12 Размеры: 95-65-72мм.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук