УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Гірлянда з 10 куль із Дідом Морозом

Гірлянда з 10 куль із Дідом Морозом

  • 499 Грн

Продавець цього товару:
БайоллБайолл


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Гірлянда з 10 куль із Дідом Морозом за 499 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Світлодіодна гірлянда "Кулі з Дідом Морозом" виконана у форматі дворівневої бахроми у вигляді 10 ниток, що звисають, різної довжини зі світлодіодами, на кінці яких закріплені великі прозорі кулі. У кожному гарна, яскрава фігурка Діда морозу, дрібні кульки, що імітують іскристо-білий сніг і світлодіоди, що мерехтять гарним теплим світлом. Це ультрастильний та креативний декор LED.

Топова новорічна модель із нової колекції. Така світлодіодна гірлянда здатна стати центром уваги вашого інтер'єру, внісши до нього по-справжньому чарівний настрій.

Варіанти розміщення:

Основний провід кріпиться горизонтально до будь-якої поверхні. Нитки гірлянди – прозорі силіконові дроти, які у поєднанні з прозорими сферами дають ефект легкості та пишноти LED-декору. Її можна розмістити де і як завгодно. Все залежить від вашої фантазії. У квартирі, будівлі можна розмістити на карнизі, перетягнути у центрі кімнати, розвісити в отворі ніші, на стіні. З її допомогою можна створити ефектне зонування, виділивши та добре висвітливши зону з новорічним святковим столом.

Це також ефективно працюючий інструмент для комерції! Така світлодіодна гірлянда у вітринах магазинів, залах торгових центрів, ресторанах, кафе здатна залучати більше клієнтів у святкові дні. Якщо її перетягнути над барною стій, вона створить саме ту теплу святкову атмосферу, яка привабить клієнтів.

Характеристики:
– створена за енергоефективними технологіями.
– усі деталі з екологічно чистих матеріалів.
– повністю безпечна у використанні, не нагрівається.
– Довжина основного дроту – 3.0 м + 70 см довжина чистого шнура.
– 10 ниток різної довжини, що чергується 50 см та 70 см
- Діаметр прозорих куль - 8 см.
– 8 режимів миготіння світлодіодів, що світяться теплим білим кольором з м'яким жовтим відтінком.

Характеристики
Диаметр Діаметр прозорих куль: 8 см

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук