УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Цифровий термометр ТА278 для духовки (печі) із виносним датчиком до 300°С

  • 345 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Цифровий термометр ТА278 для духовки (печі) із виносним датчиком до 300°С за 345 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Цифровий термометр ТА278 для духовки (печі) із виносним датчиком до 300°С

Цифровий термометр для духовки (печі) ТА278 – це пристрій, який має бути у будь-якої господині або кухаря.

Від цього залежить результат. Встановивши градусник для духовки, Ви легко зможете контролювати процес на кухні та почуватися набагато впевненіше. Помістивши термометр у духовку, можна спокійно займатися своїми справами, не підбігаючи постійно, заглядаючи всередину і підкручуючи ручки, намагаючись зрозуміти, чи правильно Ви все робите чи ні. Термометр для печі дозволить Вам легко приготувати такі на перший погляд складні страви, як безе, профітролі, пастилу, запекти соковите м'ясо з золотистою скоринкою і багато іншого.

Величезним плюсом є наявність вбудованого таймера вам не доведеться шукати годинник або секундомір на кухні вам досить просто виставити час і натиснути старт.

Перевагою цієї моделі є його простота. Немає потреби робити налаштування перед початком приготування страви досить просто встановити його в духовку. Для вашої зручності можна повісити його на гачок.

Робочий діапазон роботи термометра від - 50 до 300 ° С (є так само шкала в градусах фарингейту)

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук