УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Цифровий кулінарний термометр для їжі TP100, -50°C до 300°C

  • 224 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Цифровий кулінарний термометр для їжі TP100, -50°C до 300°C за 224 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Цифровий кулінарний термометр для їжі TP100, -50°C до 300°C

Електронний термометр TP-100 дозволяє з великою точністю контролювати температуру! Призначений для вимірювання температури в межах від -50 до +300 ° С

Електронний термометр TP-100 дозволяє з великою точністю контролювати температуру! Термометр TP-100 є металевим щупом з пластиковою ручкою, в яку вбудований РК-дисплей.

Термометр-щуп має широкий діапазон вимірювання температур від -50 до +300 градусів за Цельсієм, з точністю до десятої частини градуса.

Прилад призначений для вимірювання температури рідких, сипких і напівтвердих середовищ методом занурення щупа-голки у середовище, що вимірюється. Широко використовується у харчовій промисловості, у сферах зберігання продуктів харчування та переробки сільгосппродуктів.

За допомогою електронного термометра TP-100 ви можете виміряти температуру води у ванній, виміряти температуру всередині м'яса в духовці, дізнатися точну температуру у вашому холодильнику або просто на вулиці. Прилад дуже простий у застосуванні, має вбудовану пам'ять та дуже довго працює від одного комплекту батарейок.

Особливості електронного термометра TP-100:

Щуп із нержавіючої сталі; Комплектується пластиковим чохлом; Простий у застосуванні; Довгий час роботи; Автовідключення; Пам'ять останніх значень; Дуже широкий діапазон вимірів; Індикатор розряду батарей; Вибір одиниць виміру температури °С/°F; Утримання поточного значення температури.

Інструкція із застосування термометра

Натисніть кнопку ON/OFF (УВІМК/ВИМК). Зануріть сталеву частину щупа в матеріал, що тестується. Зачекайте, доки температура на дисплеї не перестане змінюватись і показання стабілізуються. Натисніть кнопку ON/OFF, щоб вимкнути пристрій. Повторно увімкніть пристрій, щоб переглянути останні значення. Вимкніть прилад. Заберіть щуп у пластиковий чохол. Якщо на екрані з'явиться індикатор LOW, змініть батарейку.

Характеристики термометра TP-100

• Точність вимірювання: ±1°C.
• Діапазон вимірюваної температури: від -50 до +300°C.
• Градація екрана: 0,1 градус.
• Тривалість тесту: 2-3 секунди.
• Живлення: 1 елемент 1,5В.
• Тривалість роботи від 1-ої батареї: 5000 годин.
• Нормальна температура навколишнього середовища: від -10 до +50 °C.
• Розміри: діаметр щупа – 3,5 мм; довжина щупа – 150 мм.
• Матеріал щупа: нержавіюча сталь.

Характеристики
Артикул 48073
Вид Электронный
Вид щупа Встроенный
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Диапазон температур -50 до +300°C
Длина щупа 15 см
Материал Пластик
Можно мыть в посудомоечной машине Нет
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук