УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Диспенсер кухонний Triple Paper Dispenser Білий

 • 423 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Диспенсер кухонний Triple Paper Dispenser Білий за 423 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Кухня є не тільки місцем приготування їжі, на ній також є всі необхідні для цього предмети. Однак людині не завжди зручно діставати певну річ із дальньої полиці під час готування. Тому розумно скористатися допоміжними засобами. Наприклад, чудовим помічником стає диспенсер. Виріб полегшить життя людини завдяки своїм особливостям, з якими можна стисло ознайомитися.

Особливості моделі
Насамперед слід звернути увагу на матеріал виготовлення виробу. Під час виробництва використовується акрилонітрилбутадієновий пластик. Матеріал відрізняється досить високою стійкістю до різних навантажень. У тому числі можна відзначити відмінну механічну міцність та зносостійкість. За рахунок цих особливостей кухонний діспенсер служитиме тривалий час.
Виріб дозволяє зберігати кілька необхідних у процесі приготування предметів. Паперові рушники, фольга чи поліетиленова харчова плівка завжди будуть під рукою. При цьому їх легко та рівно відрізати. Дипенсер має гостре лезо, що допомагає акуратно відривати необхідну кількість матеріалу від рулону.

Переваги товару
Багато людей намагаються зробити свою кузню комфортнішою. Це робить процес готування приємнішим і в деяких випадках швидше. Хорошим помічником у облаштуванні кухні стає диспенсер Triple Paper Dispenser. Виріб слід вибрати за низкою переваг, з яких особливо можна виділити такі:

 1. Якість. Для виробництва техніки використовується пластик АВС. Матеріал відрізняється хорошою стійкістю до багатьох зовнішніх дій. Людині можна розраховувати на довговічну роботу виробу без випадкових поломок.
 2. Надійна кришка. Для полегшення використання рулонів у диспенсері застосовується спеціальний замок. Кришка замикається і відкривається автоматично, не даючи матеріалу, що витрачається, випадати з ніш.
 3. Додаткові можливості. Верхня частина диспенсера має рівну поверхню. Тому її можна використовувати як підставку для спецій або інших невеликих виробів. Таким чином, виріб розширює спектр своїх можливостей, стаючи кориснішим на кухні.
 4. Маленький розмір. Людина, що має обмежену площу, оцінить габарити диспенсера. Виріб має невеликий розмір, тому повісивши його, він не завжди заважатиме в маленькому приміщенні.
 5. Простота монтажу. Будь-яка людина зможе встановити техніку на кухні. Для цього не потрібні спеціальні знання. Достатньо базового набору інструменту, який є у кожному будинку. При цьому кріплення знаходяться в комплекті, у зв'язку з чим людині не потрібно щось докуповувати.
У процесі приготування їжі люди часто бруднять руки. Коли виникає необхідність терміново відірвати паперовий рушник, як правило, людині забруднює весь рулон, тим самим псуючи його. Щоб уникнути цього, розумно використовувати діспенсер для кухні. Виріб дозволяє швидко та рівно відривати паперові рушники, фольгу або харчову плівку.

Не можна мити в посудомийній машині.

Переваги:
 • Рівний різ у всій довжині плівки.
 • Вбудоване сталеве лезо.
 • Пружинний механізм кришки; відкривається автоматично.
 • Надійний механізм замку
 1. Розміри – 37,5 х 18 х 7 см.
 2. Вага - 850 грам.

Характеристики
Артикул 48876
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Крепление На липучке
Применение Для рулонных полотенец
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Тип Фольга
Тип установки Настенный (подвесной)
Цвет Белый

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук