УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Набір кухонних ножів Контр Про Contour Pro Knives + магнітна рейка

  • 449 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Набір кухонних ножів Контр Про Contour Pro Knives + магнітна рейка за 449 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Набір кухонних ножів Контр Про Contour Pro Knives + магнітна рейка

Набір кухонних ножів Контр Про (Contour Pro Knives) - ідеальний подарунок як для господині так і для холостяка. Доставка в будь-яку точку України.

Кухонні ножі Контр Про (Contour Pro Knives) – це мрія кожної людини, яка любить готувати. Контр Про (Contour Pro Knives) – це універсальні ножі гарної якості.

Набір ножів Контр Про (Contour Pro Knives) - це саме той набір, без якого неможливо обійтися при приготуванні їжі.

Набір кухонних ножів Контр Про (Contour Pro Knives) – ідеальний подарунок. Вважаєте, що ножі дарувати не можна? Вам достатньо взяти з винуватця урочистості символічну плату - і можете забути про забобони. Набір кухонних ножів Контр Про (Contour Pro Knives) такий подарунок не можна не оцінити. Професійні кухонні ножі Контр Про (Contour Pro Knives) слугуватимуть господареві довгі роки.

Ніж для стейка – це ніж середнього розміру з міцним негнущимся і дуже гострим лезом, яке розширюється в основі і різко звужується до загостреного кінчика. Має підняте вістря і значно вигнуту ріжучу кромку, що дозволяє ножу проникнути в найдоступніші місця. Вузьке лезо перешкоджає прилипанню продукту до полотна ножа. Такий ніж використовується не тільки для приготування стейку, але й для обробки будь-якого м'яса.

Ніж філейний – це найдовший ніж, який має тонке та дуже гнучке лезо. Він призначений для вирізування філе, нарізування рівних тонких шматків м'яса та риби. Ви можете зробити рівномірний розріз одним рухом ножа завдяки довгому лезу. За рахунок гнучкості та тонкості леза можна легко зняти шкіру, плівку, а також відокремити жили або філе риби від кістки.

Ніж універсальний – улюблений ніж усіх господарок. Він дуже схожий формою на кухарській, але коротший і трохи вже. Корисний при нарізці салату, ковбаси, сиру, цибулі, хліба і майже всього на кухні.

Ніж для рубання м'яса - він має широке важке товсте лезо з гострою кромкою, що дає можливість без особливих зусиль впоратися з найтвердішими ділянками продукту, що обробляється. Цей ніж призначений для рубання м'яса, коли необхідно обробити або розрубати великі шматки замороженого м'яса чи м'яса з кістками.

Ніж для чищення та різання овочів – це універсальний ніж, він підходить як для нарізки цибулі, цибулі, зелені, так і для чищення та різання овочів. Завдяки гострій кромці клинка можна точно контролювати глибину надрізу при декодуванні, очищенні, рубці та нарізуванні кубиками продуктів.

Ножиці - необхідні для оброблення готової курки, кролика або качки. Якісні кухонні ножиці - чудове доповнення до якісних ножів.

Комплектація професійного кухонного набору ножів Контр Про (Contour Pro Knives):
Універсальний ніж – 1 шт.
Ніж для рубання м'яса – 1 шт.
Ніж для обробки філе - 1 шт.
Різак – 1 шт.
Ніж для чищення продуктів – 1 шт.
Ножиці – 1 шт.
Ніж для стейків – 4 шт.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук