УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Лампочка LED LAMP 20W Прожектор TG08

  • 454 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Лампочка LED LAMP 20W Прожектор TG08 за 454 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Сьогодні кожен з нас має чудову можливість покращити якість освітлення не лише житлових та виробничих приміщень, а й вуличного освітлення. Найбільш оптимальним рішенням для освітлення присадибних ділянок, вулиць, будівель, рекламних проспектів та багатьох інших об'єктів, які необхідно висвітлювати, є LED прожектори. Жоден інший прожектор для вуличного освітлення не здатний забезпечити таке поєднання максимальної економії електроенергії та яскравого спрямованого світла, як світлодіодний прожектор. Ні застарілі газорозрядні лампи, ні натрієві та металогалогенні прожектори не можуть зрівнятися за цими показниками із цим джерелом освітлення.

Сфера застосування світлодіодних прожекторів дуже широка: це і ландшафтне освітлення, і фасадне та архітектурне підсвічування, і підсвічування рекламних конструкцій, і освітлення мостів, тунелів, парковок, складів та безлічі інших промислових об'єктів та відкритих майданчиків. Led прожектор може похвалитися всіма чудовими характеристиками, які притаманні всім світлодіодним лампам.


Потужність: 20W
Колір світіння: Білий

Тип : фасадні світильники
Тип лампи : LED
Матеріал основи : скло
Захист (IP) : IP 65

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук