УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Стрічка світлодіодна RGB 5050 - повний комплект вологозахищена 5 метрів

 • 324 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Стрічка світлодіодна RGB 5050 - повний комплект вологозахищена 5 метрів за 324 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Багато власників приватної власності хочуть виділити своє майно серед інших будівель. Реалізувати задум можна різними способами. Однак, іноді подібна витівка може обійтися людині в копійчину. Але є відносно недорогий та якісний метод. Завдяки використанню світлодіодної стрічки RGB 5050 людина зможе виділити фасад будівлі або прикрасити інтер'єр.

Характеристики виробу
Виріб має довгастий плоский вигляд, на поверхні якого розташовується безліч джерел освітлення, з можливістю зміни кольору за допомогою пульта керування. Як основа світлодіодна стрічка має еластичну плату. На головному боці зі світлодіодами встановлено радіодеталі. Вони відповідають за роботу пристрою загалом. Варто додати, що світлодіодна стрічка споживає мало енергії, і не становить небезпеки для людей.
Весь виріб загалом має довжину 5 метрів, при цьому її досить легко гнути, що обумовлено способом конструкції. Світлодіодна стрічка складається з маленьких сегментів, які забезпечують їй еластичність. Кожна ділянка пов'язана з іншою і утворює ланцюг з лампочок і радіодеталей.

Переваги товару
Світлодіодна стрічка RGB 5050 має низку переваг. Деякі з них слід розглянути докладніше, наприклад:

 1. Яскраве світло. Якісно освітлення досягається шляхом застосування SMD світлодіодів. Вони відрізняються яскравим свіченням, з можливістю змінювати забарвлення за бажанням власника.
 2. Довгий експлуатаційний період. Світлодіодна стрічка може прослужити не один рік. Якщо тримати виріб увімкненим цілодобово, він пропрацює, як мінімум п'ять років. За умови, що світлодіодна стрічка включатиметься на 8 годин на день, термін служби зросте до 17 років.
 3. Невелике споживання енергії. Для того, щоб виріб почав працювати, йому необхідно всього 12V. Світлодіодна стрічка не стане причиною високих рахунків за комунальні послуги. При цьому вона є безпечною для людини.
 4. Простота монтажу. Для того, щоб прикріпити стрічку будь-куди, людині необхідно відміряти потрібну довжину і відрізати в тій ділянці, яка максимально наближена до потрібного значення. Після чого з задньої частини виробу потрібно зняти захисну плівку і наклеїти освітлювальний прилад на заздалегідь знежирену поверхню.
Необхідно додати, що відрізати стрічку потрібно лише у зазначених місцях. В іншому випадку людина сильно ризикує порушити цілісність конструкції, що призведе до неправильного функціонування.
Світлодіодна стрічка є досить популярним товаром у сучасному світі. Всупереч стереотипам, це не тільки виріб для підсвічування автотранспорту. Найчастіше стрічку застосовують у сміливих дизайнерських рішеннях під час реклами. У тому числі, техніка використовується для прикраси вітрин та вивісок комерційних будівель.
Нерідко світлодіодну стрічку стали використовувати навіть удома, як основне джерело живлення. Це не дивно, адже вона відрізняється яскравим світінням, споживаючи при цьому мало енергії. Тому придбання світлодіодної стрічки стане вигідним рішенням для будь-якої людини.

Характеристики:
 • Самоклеюча: так.
 • Покриття стрічки: силіконове.
 • Рух світлового діапазону: є.
 • Яскравість: 5000-6000 мВт.
 • Потужність світлодіода: 100 мВт.
 • Захист від вологи: є.
 • Гнучкість стрічки: є.
 • Кількість світлодіодів: 60/м.
 • Можна використовувати: у приміщенні чи поза.
 • Кут свічення: 120 градусів.
 • Харчування: 12V.

Комплектація:
 1. Кількість світлодіодів: 300 (шт.).
 2. Упаковка: Котушка.
 3. Вага: 90.0(г).
 4. Додаткові характеристики:
 5. Вага 1 метра: 18 г.
 6. Вага із упаковкою (5 метрів): 160 г.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук