УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Кріплення для телевізора з діагоналлю 26-63" MHZ Кронштейн

 • 312 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Кріплення для телевізора з діагоналлю 26-63" MHZ Кронштейн за 312 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Сучасні телевізори з рідкокристалічним екраном стали значно більшими за попередні моделі. У тому числі техніка займає менше місця, адже її можна повісити на стіну або навіть під саму стелю. Для цього використовується спеціальний кріпильний виріб – кронштейн. Наприклад слід розглянути прилад докладніше.

Особливості моделі
Кронштейн для кріплення телевізора з рідкокристалічним екраном складається з кількох складових деталей. Зібравши конструкцію разом, вона утворює міцний скелет, здатний витримати до 40 кілограмів. Кронштейн не має рухомих деталей, тому повертати плазмовий телевізор після кріплення не вийде. Тому потрібно заздалегідь обміркувати, де найкраще встановити техніку для перегляду фільмів.
Кріпильний виріб виготовляється з високоміцної сталі. Завдяки застосуванню подібного матеріалу, конструкція стає набагато надійнішою та довговічнішою. При установці конструкції між площиною і плазмовим телевізором залишиться невеликий простір в 53 мм. Подібна повітряна подушка дає можливість циркулювати повітрям і як наслідок виключати перегрівання техніки.
Кронштейн орієнтований під телевізори, діагональ яких становить від 26 до 63 дюймів. Застосовувати конструкцію з іншими моделями не рекомендується. Це може спричинити неприємні наслідки.

Переваги товару
Люди дедалі частіше стали вішати плазмові телевізори на стіни. Для цього використовуються кронштейни. Техніка давно зарекомендувала себе позитивно. Варто звернути увагу на низку переваг, які зумовлюють популярність конструкції:

 1. Надійність кріплення. Кронштейн виготовляється із міцного матеріалу. Таким чином, телевізор, повішений на стіну, не впаде під власною вагою. Понад те, конструкція зможе витримати додаткові навантаження.
 2. Універсальність конструкції. Завдяки особливостям виробництва кронштейн може бути використаний для встановлення телевізорів діагоналлю від 26 до 63 дюймів. Тому при заміні техніки на більш нову модель людині не потрібно купувати новий кріпильний виріб.
 3. Легкість встановлення. Для монтажу людині потрібно мінімум інструменту та знань. Достатньо просвердлити в потрібному місці отвори під дюбелі, після чого закрутити кронштейн за допомогою саморізів, що входять до комплекту.
Кріпильний виріб легко встановлюється і має великий експлуатаційний термін. Тому кронштейн високо цінується серед людей, які замінили старий телевізор на модель із рідкокристалічним екраном. Більше того, конструкція є доступною через невисоку вартість. Тому її придбання буде ще приємнішим.
ТБ є обов'язковим атрибутом для будь-якого будинку. Деколи всім хочеться зібратися в компанії та подивитися фільм чи серіал. Але перед цим слід подбати про встановлення техніки. Кронштейн дозволить надійно зафіксувати плазмовий телевізор на певній площині, після чого людина зможе спокійно розпочати перегляд телепередач.

Характеристики:
 • Тип: кріплення для телевізора (кронштейн);
 • Форма кронштейну: квадратна;
 • Спосіб встановлення: настінний;
 • Діагональ: 26-63";
 • Навантаження: до 45 кг;
 • Відступ від стіни: 53 мм;
 • VESA: макс 400х400 мм;
 • Матеріал: холоднокатана сталь;
 • Колір чорний.

Комплектація:
 1. Кронштейн для телевізора на стіні;
 2. Кріплення для монтажу;
 3. Набір дюбелів, болтів, ключів та гайок;
 4. Рівень;
 5. Інструкція

Характеристики
Комплектация Кронштейн для телевизора на стену; Крепления для монтажа; Набор дюбелей, болтов, ключей и гаек; Уровень; Инструкция.
Состояние Новое
Способ установки Настенный
Характеристики Тип: крепеж для телевизора (кронштейн); Форма кронштейна: квадратная; Способ установки: настенный; Диагональ: 26-63"; Нагрузка: до 45 кг; Отступ от стены: 53 мм; VESA: макс 400х400 мм; Материал: холоднокатаная сталь; Цвет: черный.
Цвет Черный

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук