УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Кронштейн для телевізорів від 32 до 70 діагоналі

Кронштейн для телевізорів від 32 до 70 діагоналі

  • 488 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Кронштейн для телевізорів від 32 до 70 діагоналі за 488 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Найчастіше плазмові телевізори вішають на стіни. Однак зробити це без допоміжного пристрою досить важко. У вирішенні цього питання допоможе настінна кріпильна конструкція. Кронштейн для телевізорів від 32 до 70 діагоналі надійно закріпить плазмовий екран у вибраній площині. Для кращого розуміння варто коротко розглянути виріб.

Особливості товару
Кронштейн складається з кількох розбірних елементів, об'єднаних в одну нерухому конструкцію. Виріб є нерухомим, тому повертати дисплей плазмового телевізора після встановлення не вийде. Однак ця особливість робить кронштейн надійнішим кріпленням для техніки.
Для збільшення максимально допустимої ваги, яку може витримати конструкція, при виробництві використовували високоякісну сталь. Застосування цього матеріалу дозволяє кронштейну витримувати до 45 кілограм. У тому числі через використання сталі виріб став більш стійким до різних видів зовнішніх впливів.
Варто зазначити, що кріпильна система може бути використана не з усіма моделями телевізорів. Кронштейн сумісний з технікою, діагональ якої знаходиться в діапазоні від 32 до 70 дюймів. В іншому випадку конструкцію буде неможливо використовувати з плазмовими телевізорами без шкоди для них.

Переваги товару
Людина, що використовує настінне кріплення для техніки, робить це з ряду позитивних причин, які може принести кронштейн. Для кращого розуміння варто приділити увагу деяким прикладам:

  1. Надійне кріплення. Завдяки тому, що в основі виробу знаходиться міцний матеріал, конструкція легко витримає велику вагу. Тому людина може без побоювання вішати плазмовий телевізор і спокійно щось дивитися.
  2. Відсутність перегрівів. Кронштейн створений таким чином, щоб між стіною та телевізором був невеликий простір 53 мм. Завдяки цій особливості, техніка не перегріватиметься, адже постійно відбуватиметься циркуляція повітря. Таким чином, виключені поломки, пов'язані високою температурою.
  3. Легкість встановлення. Для виконання монтажу не потрібно мати спеціальних знань. Все досить просто, більше того, у комплекті з кронштейном є додаткові матеріали для закріплення конструкції.
  4. Доступна вартість. Повісити плазмовий телевізор на надійний кріпильний виріб може кожна людина. Кронштейн має розумну вартість, тому його покупка стане проблемою, навіть якщо сім'я має обмежений бюджет.
Вішати телевізор на стіну досить зручно. Це дозволить унеможливити його падіння з тумбочки, що особливо важливо, коли в будинку є діти. У тому числі людина звільняє корисний простір у квартирі.
ТБ є майже у всіх. Вони дозволяють зібратися у колі близьких людей та насолодитися переглядом фільму. Головне, що потрібна людина, подбати про кріплення техніки. У цьому допоможе якісний кронштейн. Він надійно зафіксує плазмовий телевізор на певній площині та дозволить людям комфортно відпочивати за телеекраном.

Характеристики:
  • Діагональ: 32 "- 70"
  • Навантаження: до 45 кг
  • Відступ від стіни: 53 мм
  • VESA: макс 600х400 мм

У комплектацію з кронштейном поставляється комплект для самостійного монтажу.

Характеристики
Комплектация В комплектацию с кронштейном поставляется набор для самостоятельного монтажа.
Характеристики Характеристики: Диагональ: 32" - 70" Нагрузка: до 45 кг Отступ от стены: 53 мм VESA: макс 600х400 мм

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук