УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Кронштейн для телевізора поворотний V-Star 26-58" MHZ CP402 Чорний

 • 1058 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Кронштейн для телевізора поворотний V-Star 26-58" MHZ CP402 Чорний за 1058 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Старі телевізори-коробки давно замінюються на нові моделі. Сучасна техніка відрізняється найкращою якістю зображення, а також значно менше важить. Однак для встановлення приладу людині знадобиться кріпильна конструкція. Поворотний кронштейн MHZ CP402 надійно зафіксує плазмовий телевізор у потрібному місці. Крім цього вироб має інші особливості, які слід знати.

Особливості моделі
Кронштейн складається з розбірних частин, що утворюють єдину рухливу конструкцію. Завдяки цьому у власників плазмових телевізорів після встановлення техніки з'являється можливість повертати дисплей у потрібному напрямку. Кут обертання конструкції вниз і вгору становить 15 °, а по сторонах 90 °. У тому числі існує можливість додатково обертати плазмовий телевізор на 180 °.
Для виробництва кронштейну використовувалась міцна сталь. Добре підібраний матеріал дозволив значно збільшити можливості конструкції. Кріпильний виріб здатний витримувати навантаження до 40 кілограм. При цьому кронштейн може бути висунутий від певної площини на 585 мм.

Переваги товару
Будь-яке придбання має бути вигідним для людини. Кронштейн MHZ CP402 у цьому випадку не стає винятком. Конструкція має низку незаперечних переваг, на які може розраховувати людина, наприклад:

 1. Можливість спрямовувати дисплей. Переглядаючи фільми, часом доводиться повертати екран у потрібний для людини бік. Кронштейн з рухомими складниками посприяє у вирішенні цього питання. Конструкція надає людині широке налаштування дисплея, що зробить перегляд фільмів більш комфортним.
 2. Міцність та надійність. Завдяки тому, що в основі кронштейна знаходиться високоміцна сталь, кріпильний виріб здатний витримувати великі навантаження. Це дуже важливо, адже висуваючи телевізор більш ніж на півметра від стіни, важливо, щоб конструкція не зламалася.
 3. Різноманітність для використання. Кронштейн призначений для плазмових телевізорів, діагональ яких варіюється від 26 до 55 дюймів. Таке рішення дозволить використовувати конструкцію після поломки або заміни техніки без необхідності придбання нового кріпильного виробу.
 4. Економія простору. Кронштейн дозволить звільнити місце у кімнаті. Завдяки тому, що він важить на стіні, у людини виникає можливість використовувати простір, що звільнився, на свій розсуд. Це особливо важливо для тих, хто мешкає в невеликих квартирах.
 5. Легкість монтажу. Для встановлення кронштейна не потрібно викликати спеціаліста. Монтаж досить просто виконати самостійно. Все що для цього потрібно просвердлити кілька отворів під дюбеля, після чого зафіксувати конструкцію і закріпити її саморізами.
Перегляд телепередач у колі близьких друзів має приносити максимальне задоволення. Кронштейн допоможе у цьому питанні. Завдяки кріпильному виробу у людини з'являється можливість регулювати кут нахилу та повороту дисплея на власний розсуд. Таким чином можна виключити відблиски від сонця та інші перешкоди, та комфортно подивитися фільм.

Характеристики:
 • Вид: Настінне кріплення;
 • Матеріал: сталь;
 • Підходить для діагоналі: 26-58 дюйми;
 • Поворотний: -180 ° +180 °;
 • Регульований кут: Вгору та вниз ±15°; вліво та вправо ±90°;
 • Легкий та швидкий монтаж;
 • Призначення: для ТВ, плазми;
 • Максимальне навантаження: 40 кг;
 • Габарити: 480 x 430 мм;
 • Колір чорний;
 • Максимальна відстань від стіни: 585 мм;
 • Мінімальна відстань від стіни: 74 мм.
Комплектація:
 • Кріплення телевізора;
 • Упаковка.

Характеристики
Артикул 49196
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Комплектация Крепление для телевизора; Упаковка.
Максимальная нагрузка 40 кг
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Угол наклона 15
Угол поворота 180
Характеристики Вид: Настенное крепление; Материал: Сталь; Подходит для диагонали: 26-55 дюйма; Поворотный: -180° ~ +180°; Регулируемый угол: Вверх и вниз ±15°; влево и вправо ±90°; Легкий и быстрый монтаж; Назначение: для ТВ, плазмы; Максимальная нагрузка: 40 кг; Габариты: 480 x 430 мм; Цвет: Черный; Максимальное расстояние от стены: 585 мм; Минимальное расстояние от стены: 74 мм.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук