УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Налобний акумуляторний ліхтар HEADLAMP-BL-K28-T6-80000W ліхтарик

 • 384 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Налобний акумуляторний ліхтар HEADLAMP-BL-K28-T6-80000W ліхтарик за 384 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Відпочинок на природі часом пов'язаний із низкою труднощів. Наприклад, у темний час доби, пересування по неосвяченій місцевості стає досить скрутним, а часом навіть небезпечним. З цієї причини розумніше користуватися допомогою ліхтарика HEADLAMP-BL-K28-T6-80000W. Виріб може принести неабияку користь для людини, тому з ним слід ознайомитися докладніше.

Особливості моделі
Налобний ліхтар HEADLAMP-BL-K28-T6-80000W виготовлений із якісного пластику у поєднанні з анодованим алюмінієм. Матеріал стійкий до різних видів впливів, як механічних, так і природних (дощу, пилу, снігу). Таким чином люди можуть без проблем застосовувати прилад на природі, не боячись її поломки. Це дуже зручно, адже так людина розширює свої можливості на відпочинку.
Виріб може похвалитися потужним світловим потоком, що пов'язане зі світлодіодами Т6. Світильник працює на акумуляторах, і незважаючи на потужність, може тривалий час функціонувати без підзарядки. Людина може заряджати налобний ліхтар не лише від електричної мережі, а й від прикурювача.
Усього у приладу існує три режими роботи:

 1. Основний має на увазі функціонування на повну потужність. Такий варіант особливо корисний при походах у нічний час, по неосвітлених ділянках.
 2. Існує економний режим. Потік світла не такий яскравий, при цьому акумулятор сідає повільніше. У деяких ситуаціях це досить корисна функція.
 3. Останній режим роботи, це стробоскорп.

Коли буде корисним
Налобний ліхтар HEADLAMP-BL-K28-T6-80000W може бути корисним досить часто. Для прикладу варто навести кілька ситуацій, коли виріб приносить практичну користь:
 • Вечірні прогулянки. Часом, повертаючись із роботи на вулиці, вже темно. Однак багато хто любить гуляти. Тому для більшого комфорту варто використовувати налобний ліхтар. Він дозволить виключити випадкові падіння і залишить після прогулянки лише позитивні враження.
 • Походи. Відпочинок за містом, у лісі чи горах, досить часто супроводжується нічним пересуванням по пересіченій місцевості. В такому випадку дуже важливо мати надійний освітлювальний прилад.
 • Імпровізована лампа. Коли немає світла, на допомогу приходить ліхтар. Використовуючи економ-режим, людина отримає освітлення, яке дозволить займатися своїми справами до включення електрики.
Звичайно, ситуацій коли необхідний ліхтар набагато більше. Головне, що виріб чудово справляється з поставленим завданням і робить життя людини комфортнішим.

Висновок
Відпочинок на природі або звичайна прогулянка вночі не завжди комфортна. Невидимі для людини перешкоди можуть спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям. Банальна купина нерідко є причиною перелому чи травми. Набагато розумніше виключати подібні ситуації. Для цього людині достатньо використати надійне джерело освітлення.
Налобний ліхтар HEADLAMP-BL-K28-T6-80000W стане найкращим помічником для нічних прогулянок. Він звільнить руки людини і чудово висвітлить всю місцевість перед очима. У тому числі власник техніки може самостійно налаштовувати кут нахилу спрямованого променя, що зробить використання ліхтаря комфортнішим.

Характеристика:
 • Тип: ліхтарик налобний
 • Світлодіод: CREE XM-L-T6
 • Кількість режимів: 3 (повний, економ-режим, стробоскоп)
 • Живлення: 2 акумулятори 18650
 • Зарядний пристрій: з/в від мережі 220V, з/в від прикурювача
 • Корпус: анодований алюміній, пластик
 • Оптичний зум: ні
Комплектація:
 1. Ліхтарик K28-T6
 2. Кабель для заряджання USB
 3. Акумулятор 18650: Додати замітку Редагувати zametkу |
 4. Кріплення гумки на голову

Характеристики
Комплектация Фонарик K28-T6 Кабель для зарядки USB Аккумулятор 18650: 2 шт. Крепление резинки на голову
Характеристики Тип: налобный фонарик Светодиод: CREE XM-L-T6 Количество режимов: 3 (полный, эконом-режим, стробоскоп) Питание: 2 аккумулятора 18650 Зарядное устройство: з/у от сети 220V, з/у от прикуривателя Корпус: анодированный алюминий, пластик Оптический зум: нет

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук