УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Ліхтар-прожектор у вигляді камери із сонячною батареєю T-28 COB 20W

  • 567 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Ліхтар-прожектор у вигляді камери із сонячною батареєю T-28 COB 20W за 567 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Настінний вуличний світильник Solar motion sensor Light+сонячна батарея+датчик руху у вигляді камери відеоспостереження!
Установка без дротів!
Заряджання від сонця!
Датчик руху!
Швидко кріпиться на будь-якій поверхні!
Світлодіодний прожектор на сонячних батареях з датчиком руху це потужний вуличний світильник для зовнішнього освітлення території без необхідності підключення до електромережі. Вбудований акумулятор заряджається від сонячної енергії, якої вистачає на повноцінне освітлення протягом всієї ночі. Світильник легко встановлюється на будь-якій вертикальній поверхні стін, огорож, воріт. Світлодіодний світильник із датчиком руху дозволяє економити електроенергію без додаткових витрат на монтаж обладнання. Достатньо просто прикріпити світильник у потрібному місці.
Де можна встановити прожектор
- Автономне джерело світла, яке можна використовувати навіть тоді, коли до дачі зовсім не підведено електрику, або коли його відключили.

Кут розсіювання світла - 145
Тип Світильники на сонячних батареях
Потужність загальна - 20W
Ступінь захисту - IP 65
Установка - Зовнішня

Світильник з датчиком не вимагає, для своєї роботи, жодних проводів та джерел електроенергії, він може бути вставлений абсолютно в будь-якому місці, де це необхідно, для освітлення прибудинкової території (на стіні будинку), на балконі, між сходових майданчиків, гаражів, садових доріжок , над вхідними дверима і т.д.
Ліхтар кріпиться на будь-яку поверхню і містить вбудований датчик датчик руху, який спрацьовує на відстань 3-5 метрів і включає світильник на 25 сек. (при спрацьовуванні може відлякувати злодіїв та бродячих тварин) та датчик світла який реагує на день-ніч.
Світильник оснащений енергоємною батареєю типу Li-on, 3,7 В, 2400 мА/год для акумулювання енергії, отриманої від сонячної панелі. Зарядженої від сонця батареї вистачає на 500 включень, а світлового дня достатньо, щоб підзарядився акумулятор. Автономний світильник із датчиком руху та датчиком світла має дуже яскраві світлодіоди типу COB.
Світильник має 2 режими роботи:
1. У такому режимі освітлення вимикається світло для автоматичного заряджання вдень під сонячним світлом. Коли датчик виявляє рух вночі або в темряві, світильник двічі моргне червоним світлом, потім світлодіодне світло увімкнеться і затримується близько 20 секунд, а потім відключається, у разі відсутності руху.
2. Режим Imitation camera Цей режим автоматично заряджає ліхтар під сонячним світлом вдень. Коли датчик виявляє рух уночі або в темряві, світлодіодний ліхтар спалахує і червоне світло блимає, імітуючи функцію відеозапису нічного бачення.
Ступінь захисту IP65 дозволяє застосовувати світильник на вулиці, за винятком дій атмосферних погодних явищ і опадів при температурі від - 20 до +55 градусів.
Сонячна панель: 5.5/1.87V
АКБ: 3.7V/2400mAh
Матеріал: ABS
Lighting time : 28hrs
Charging time : 21hrs
Розмір : 17*6.5*9CM

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук