УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Сітка для сушіння риби грибів овочів та фруктів сушарка на повітрі Синій

 • 241 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Сітка для сушіння риби грибів овочів та фруктів сушарка на повітрі Синій за 241 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Ніхто з людей не відмовиться від сушеної риби, овочів чи фруктів. Вони стануть чудовою закускою або основним інгредієнтом для консервації. Однак для цього потрібно мати допоміжний виріб. Йдеться про сітку для сушіння. Незважаючи на свою простоту, вона має певні особливості. Наприклад, варто розглянути характеристики виробу.

Особливості виробу
Сушарка виготовляється з міцного поліетилену. Однією з особливостей матеріалу є тривалий експлуатаційний період. У той же час він не токсичний, тому в ході сушіння продуктів та подальшого вживання не буде шкоди здоров'ю. Виріб має невеликі осередки, які перешкоджають попаданню комах. Однак вони дозволяють циркулювати повітря.
Сушарка складається з трьох містких секцій та однієї невеликої. У розібраному вигляді виріб має розмір 45х45х65. У відділі достатньо місця для приготування великої кількості продуктів. Все що потрібно людині – знайти потрібне місце для підвішування.
Для розміщення всередині харчових продуктів потрібно розстебнути блискавку. Вона надійно закриває єдиний отвір, тим самим заважаючи проникнути всередину тваринам і комахам. Ця особливість захистить запас провізії від небажаних гостей.

Переваги товару
Смачна їжа подобається всім без винятку. Особливо можна виділити сушену рибу, овочі чи гриби. Щоб зробити подібні запаси самостійно, багатьма використовуються спеціальні сушарки. Виріб має кілька переваг, які роблять його вигідним придбанням, наприклад:

 1. Надійність. Матеріал відрізняється гарною зносостійкістю. Завдяки цьому людина може розраховувати на тривалий експлуатаційний період виробу. Сушарка буде справно виконувати своє призначення без втрат початкових характеристик протягом багатьох років.
 2. Компактність. Сушарка має можливість складатися. За рахунок особливостей будови її можна брати із собою на природу, навіть якщо місце у багажі обмежене.
 3. Місткість. Сушарка може розмістити у собі досить великий запас продуктів. Вся справа в рівномірному поділі всієї сітки на три секції та додатково один невеликий відділ.
 4. Захист. Сітка має невеликі секції, які стають непереборним бар'єром для комах. За рахунок цього людині можна не турбуватися за збереження їжі. Вона залишиться неушкодженою.
 5. Ціна. Сушарка стане справжнім подарунком для багатьох гурманів. Придбання виробу не вдарить по кишені людини. За рахунок оптимізації виробничого процесу та подальших оптових закупівель, реалізація товару відбувається з невеликою націнкою. Це робить сушарку доступнішою для всіх верств населення.
Відпочинок на природі найчастіше супроводжується приготуванням різної їжі. Нерідко у походах використовують сушарку. Вона дозволяє запастися провізією, яка зможе довго зберігатися не псуючись. У той же час, виріб може застосовуватися в домашніх умовах. Все що потрібно для її використання – це відкрите повітря та місце, де можна підвісити сітку.

Характеристики:
 • Тип: Підвісна сушарка.
 • Кількість секцій: 3 великі, 1 маленька.
 • Тип секцій: Лоток.
 • Матеріал: сітка.
 • Розміри: 45х45х65.

Характеристики
Артикул 47678
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук