УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Розкладний мангал валіза 2 мм на 6 шампурів товщина 2 мм

  • 633 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Розкладний мангал валіза 2 мм на 6 шампурів товщина 2 мм за 633 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Розкладний мангал валіза 2 мм на 6 шампурів товщина 2 мм

Коли вибираєшся з сім'єю чи друзями на природу – добре мати з собою мангал на 6 шампурів, на якому можна приготувати смачний шашлик або як варіант – барбекю. Чи не зайвим він буде і в приватному будинку або на дачі. Помірна вага всього 6,5 кг, при необхідності дозволяє переносити його з місця на місце.

 

Характеристики:

У зібраному вигляді Д - 32 см Ш - 24 см В - 5 см

У розібраному вигляді Д - 32 см Ш - 29 см В - 14 см

З ніжками висота складає 440 мм.

Довжина ніжок – 30 см

Товщина металу – 2 мм

Мангал виготовлений з металу, покритого жаростійкою фарбою, товщиною 2 мм, що позначається на тривалішому терміні служби. Щоб захистити метал при нагріванні від деформації, виробник передбачив на стінках та днищі ребра жорсткості. Але це особливо впливає на розмір, і товщина приладу в складеному стані становить 5 см.

 

Мангал можна складати у формі валізи з ручкою, що робить його зручним під час перенесення. У комплект входять знімні ніжки, у стінках прорізані пази для рівномірного встановлення шампурів. Як паливо можуть використовуватися деревне вугілля або дрова .

Шампура до комплекту не входить

Характеристики
Тип Мангал

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук