УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Розкладний мангал валіза 2 мм на 8 шампурів товщина 2 мм

  • 649 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Розкладний мангал валіза 2 мм на 8 шампурів товщина 2 мм за 649 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Розкладний мангал валіза 2 мм на 8 шампурів товщина 2 мм

Коли вибираєшся із сім'єю чи друзями на природу – добре мати з собою мангал на 8 шампурів, на якому можна приготувати смачний шашлик або як варіант – барбекю. Чи не зайвим він буде і в приватному будинку або на дачі. Помірна вага всього 6,5 кг, при необхідності дозволяє переносити його з місця на місце.

 

Характеристики:

 

У зібраному вигляді Д – 43 см Ш – 24 см В – 5 см

У розібраному вигляді Д - 43 см Ш - 29 см В - 14 см

З ніжками висота складає 530 мм.

Довжина ніжок – 40 см

Товщина металу – 2 мм

Мангал виготовлений з металу, покритого жаростійкою фарбою, товщиною 2 мм, що позначається на тривалішому терміні служби. Щоб захистити метал при нагріванні від деформації, виробник передбачив на стінках та днищі ребра жорсткості. Але це особливо впливає на розмір, і товщина приладу в складеному стані становить 5 см.

 

Мангал можна складати у формі валізи з ручкою, що робить його зручним під час перенесення. У комплект входять знімні ніжки, у стінках прорізані пази для рівномірного встановлення шампурів. Як паливо можуть використовуватися деревне вугілля або дрова.

Шампура до комплекту не входить

Характеристики
Тип Мангал

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук