УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

 • Тепловентилятор керамічний обігрівач A-PLUS HT-1989 1500 Вт

Тепловентилятор керамічний обігрівач A-PLUS HT-1989 1500 Вт

 • 736 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Тепловентилятор керамічний обігрівач A-PLUS HT-1989 1500 Вт за 736 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
По закінченню літа людям важко перебудуватися на новий клімат. Від цього людина може мерзнути, що своєю чергою доставлятиме дискомфорт. З цієї причини розумно скористатися допомогою обігрівачів. Наприклад, варто звернути увагу на керамічний тепловентилятор A-PLUS HT-1989 1500 Вт. Слід краще розібрати пристрій, що дозволить дізнатися про його особливості.

Особливості моделі
Як основний матеріал для виробництва тепловентилятора був використаний термостійкий пластик. Він стійкий до механічних та теплових впливів. Тому техніку можна сміливо використовувати у місцях, де її можуть зачепити або випадково вдарити.
Обігрівач має декілька основних режимів роботи. Два з них теплові і призначені для підвищення температури на площі 15 квадратних метрів. Ще один режим роботи передбачає функціонування вентиляції без системи обігріву. Кожна функція може регулюватися спеціальними перемикачами на верхній частині корпусу. Подібна можливість дозволяє налаштувати пристрій під індивідуальні вимоги людини.
Роботу пристрою забезпечують керамічні нагрівачі. Вони відрізняються гарною тепловіддачею та тривалим експлуатаційним терміном. При цьому в приладі є режим самовимкнення. При перегріві або падінні тепловентилятор буде автоматично вимкнений, тим самим техніка залишиться в безпеці і не зламається через випадковості.

Переваги товару
Обігрівачі мають добрий попит серед населення. Це зумовлено їхньою ефективністю роботи. Невеликий прилад A-PLUS HT-1989 зможе зігріти людину, споживаючи трохи енергії. У тому числі, при використанні техніки людина зможе розраховувати на таке:

 1. Ефективність обігріву. Завдяки вентилятору всередині людина може розраховувати на якісне обігрів свого житлового приміщення. Циркуляція повітря дозволить швидше підвищити температуру у кімнаті. Це особливо важливо, якщо людина схильна до хвороб через переохолодження.
 2. Якісний захист. Якщо в будинку є діти, то вимкнення при падінні чи ударах стане справжнім подарунком. Через цю функцію людина захищена від пожеж або банального виходу з ладу нагрівальних елементів.
 3. Доступність приладу. Обігрівач відрізняється ефективністю виконання свого основного призначення та невисокою вартістю. Подібне поєднання робить його доступною та одночасно вигідною покупкою для людини з будь-яким рівнем достатку.
Обігрівач може сильно виручити в холодну пору року. Часом опалювальний сезон ще не почався, а в квартирі вже мерзлякувато. Це не тільки неприємно, а й загрожує виникненням цвілі. Тому розумно застосовувати сторонні джерела обігріву.
Керамічний тепловентилятор ефективно виконає своє основне призначення . При цьому він має стійкість до падінь і здатний самостійно вимикатися. Таким чином, техніка стає ще практичнішою, особливо для тих сімей, де є непосидючі діти чи домашні тварини.

Характеристика: Тепловентилятор керамічний A-PLUS (1989)
 • Тип: тепловентилятор;
 • Вид: підлоговий;
 • Матеріал: пластик;
 • Потужність: 750 та 1500 Вт.;
 • Харчування: 220 Ст;
 • Площа обігріву: 15 кв.
 • Захисна сітка;
 • Має два режими обігріву та режим вентиляції без нагріву;
 • Вимикається при перегріві та падінні;
 • Колір: срібло.
Комплектація: Тепловентилятор керамічний A-PLUS (1989)
 1. Обігрівач – 1 шт.;
 2. Упакування: заводська коробка.

Характеристики
Состояние Новое

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук