УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Обігрівач повітряний А-ПЛЮС HT-2124, 2000 Вт

 • 567 Грн

 • Виробник: А-Плюс
 • Модель: 48749

 • Артикул: 1526595275

 • Наявність: Продано

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Обігрівач повітряний А-ПЛЮС HT-2124, 2000 Вт за 567 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
З настанням осені люди починають мерзнути. Деколи опалення ще не включили (або воно взагалі відсутнє), а в квартирі вже важко перебувати без светра. У такому разі розумно скористатися за допомогою обігрівача. Повітряний обігрівач А-ПЛЮС HT-2124 дозволить підвищити температуру в кімнаті та зробити життя комфортнішим.

Особливості моделі
Повітряний обігрівач має невелику вагу, але при цьому міцний корпус. Для виробництва використовувався якісний пластик, що стійкий до високих температур. Таким чином, прилад придбав непоганий опір зовнішній механічним та тепловим впливам.
Варто зазначити, що виріб не псуватиметься навіть при тривалій роботі. Справа в тому, що всередині повітряного обігрівача є захист від перегріву, а також падінь. Коли температура сягає критичного показника, техніка самостійно вимикається. Також обігрівач перестає працювати у разі падіння, що унеможливлює займання.
Виріб може налаштовуватись під індивідуальні вимоги людини. У повітряному обігрівачі А-ПЛЮС HT-2124 є два режими нагріву, при споживанні 1000 і 2000 Вт. У цьому кожна функцій регулюється, дозволяючи працювати техніці потужніше. Варто зазначити, що про бойовик може використовуватися як вентилятор без включення нагрівальних елементів. Тонка настройка приладу робить його ще більш практичним.

Переваги товару
Повітряний обігрівач А-ПЛЮС HT-2124 мають великий попит. Популярність серед людей обумовлена низкою переваг, на які слід звернути увагу:

 1. Ефективність. Завдяки вбудованому вентилятору, тепло випромінюване нагрівальним елементом розноситься великою площею. Таким чином кімната набагато швидше нагрівається і в приміщенні стає тепліше.
 2. Низьке джерело шуму. Незважаючи на наявність вентилятора, обігрівач не заважає звичайній діяльності. Прилад працює практично безшумно, що у свою чергу не дратуватиме власника техніки.
 3. Безпека. Завдяки наявності запобіжників, техніка ніколи не стане причиною займання. Під час падіння або перегріву повітряний обігрівач автоматично вимикається. Таке рішення дуже практичне, особливо для багатодітних сімей або власників домашніх вихованців.
 4. Доступність. Особливість даної моделі обігрівачів у тому, що вони ефективно виконують своє основне призначення і мають розумну ціну. Таким чином, техніка стає доступною для будь-якої людини, незалежно від її діяльності та рівня доходів.
Навіть якщо у квартирі є центральне опалення, не слід нехтувати обігрівачем. У перші місяці осені чи наприкінці весни, температура регулярно змінюється, від теплої до холодної. Це може стати причиною розвитку грибка і надалі дорогої процедури його видалення з приміщення. Набагато ефективніше використовувати повітряний обігрівач А-ПЛЮС HT-2124. Він споживає багато енергії, але водночас ефективно виконує свою основну роль. Тому разом з технікою людина завжди перебуватиме в теплі.

Тепловентилятор оснащений спіральним нагрівальним елементом, який розрахований для приміщень площею до 15 кв.м.
 • 4 режими роботи.
 • 2 режими нагрівання 1000 Вт та 2000 Вт.
 • Регульований термостат.
 • Захист від перегріву.
 • Вбудований запобіжник.
 • Розмір: 200 * 130 * 260мм.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук