УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Полиця для взуття, органайзер, стелаж Amazing Shoe Rack на 30 пар

  • 416 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Полиця для взуття, органайзер, стелаж Amazing Shoe Rack на 30 пар за 416 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Полиця для взуття, органайзер, стелаж Amazing Shoe Rack на 30 пар

Органайзер для взуття Amazing shoe rack (Емейзинг Шу Рек) – відмінний варіант для людей, у яких мало місця в будинку та багато взуття. Це чудове пристосування наведе лад і відсортує все ваше взуття.

Полиця для взуття Amazing Shoe Rack на 30 пар ― найбільш містка та зручна полиця для взуття!
Куди скласти взуття? Ця проблема виникає практично в кожній сім'ї, особливо в тій, де є більше двох осіб жіночої статі. Зазвичай половина шафи закладається купою коробок, які щоразу, при необхідності знайти певну пару, вивалюються на підлогу, по черзі відкриваються і знову утрамбовуються в шафу. Хочете, щоб ваше взуття було акуратно розставлене, не займало багато місця, і ви завжди могли відразу ж знайти потрібну пару? Рекомендуємо купити полицю для взуття, в якій міститься відразу 30 пар.

Особливості полиці для взуття Amаzing Shoe Rack

Органайзер стійка Емейзинг Шу Рек для зберігання взуття успішно продається в багатьох країнах світу і завойовує все більшу популярність споживачів. Органайзер для взуття Amazing shoe rack ― це полички для взуття із пластику та металевих деталей, виконані в сучасному дизайні. Пристрій Amazing shoe rack підходить для зберігання всіх видів взуття, крім важкого робочого, спеціального, лижних черевиків та зимових чобіт. Десятирівнева доладна система дозволяє вільно розміщувати на полицях одночасно близько тридцяти пар, при цьому вони не будуть стискатися і м'ятися, завдяки чому забезпечить їх чудовий зовнішній вигляд.
Полиця для взуття дана модель зручна тим, що може легко збиратися і розбиратися при необхідності. Основу її конструкції складають міцні, але легкі металеві трубки, що з'єднуються за допомогою пластикових роз'ємів із міцним стійким пластмасовим корпусом. Розмір усієї конструкції в зібраному вигляді становить 140х50х24см.

Полиця для взуття Amazing Shoe ― допоможе вирішити Вам постійну проблему зі зберіганням взуття в будинку та подарує Вам комфорт від правильного розподілу простору у Вашому житлі!

Характеристики:
1. Місткість: до 30 пар взуття;
2. Десятирівнева система;
3. Призначається практично для будь-якого взуття (крім важкого взуття, наприклад: високі чоботи, важкі будівельні черевики);
4. Швидко і легко збирається та розбирається;
5. Труби металеві, пластикові роз'єми та компоненти міцно складені;
6. Матеріал трубок: метал;
7. Матеріал корпусу: пластмаса;
8. Габарити (Д х Ш х В): 50 х 24 х 140 см.

9. Колір: білий.
чорний

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук