УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Набір двосторонніх маркерів для скетчингу та малювання на спиртовій основі Touch Qiuci 80 шт

 • 416 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Набір двосторонніх маркерів для скетчингу та малювання на спиртовій основі Touch Qiuci 80 шт за 416 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Малювання дозволяє людині висловлювати себе або просто приємно проводити вільний час. При цьому для цього дозвілля не потрібно великих фінансових вкладень. Щоб почати малювати, людині знадобиться наявність набору інструментів. Для цього чудово підійдуть двосторонні маркери. З кожним роком їхня популярність зростає. Вся справа полягає в їх особливостях та перевагах, які можна коротко розглянути.

Особливості набору
Щоб створювати маркери, виробник використовує пластик. Матеріал відрізняється гарною стійкістю до зовнішніх впливів, особливо механічних. При цьому готові маркери мають невелику масу. Перенесення всього набору не завдасть художнику незручностей.
Важливою складовою є дизайн. Зовнішній вигляд маркерів було приділено не менше уваги. Вироби мають пряму форму чорного забарвлення, а краї трохи закруглені. Такий маркер приємно тримати в руках, до того ж, його зовнішній вигляд приносить естетичне задоволення.
Набір включає велику кількість кольорів. Усього є 80 різних відтінків, що відкривають перед художником великі можливості. У тому числі кольори відмінно поєднуються один з одним. Таким чином, малюнок зрештою виходить максимально якісний без явних недоліків.

Переваги товару
Слід зазначити, незважаючи на великий вибір інструменту для малювання, маркери мають величезний попит серед художників та їх популярність регулярно зростає. Все обумовлюється перевагами, характерними для виробів. Серед усього переліку особливо слід приділити увагу наступним перевагам:

 1. Якість. Зображення, створене за допомогою двосторонніх маркерів, відрізняється яскравістю. Художник може малювати картини з плавними переходами кольорів. Це досягається великим вибором забарвлень. При цьому кожен колір добре поєднується один з одним, що робить зображення в кінцевому підсумку більш якісним і красивим.
 2. Швидкість малювання. Для створення зображення не потрібно довго чекати застигання штрихів. Вся справа полягає у спиртовій основі маркерів. Вона дозволяє виконувати швидкі малюнки без страху розмазати начерк майбутнього шедевра, що вийшов.
 3. Зберігання. На додаток до набору йде зручний контейнер. Матеріал має міцну основу, у зв'язку з чим сумка не провіється в процесі експлуатації. Також варто зазначити, що полегшується зберігання та пошук потрібних маркерів, адже вони будуть розсортовані.
 4. Доступність. Невелика вартість дозволяє придбати набір для малювання будь-якій людині. Доступність обумовлюється роботизацією виробничого процесу як наслідок зниженням витрат.
Малювання один із найпоширеніших видів дозвілля. Людині не потрібно робити великих фінансових вкладень на придбання всього необхідного. Двосторонні маркери мають невисоку ціну та відмінну якість, що робить їх найкращим вибором для художників усіх рівнів. Разом з ними людина зможе малювати скрізь як вдома, так і на природі.

Переваги:
 • Вироби виконані з пластику та мають гладкий корпус;
 • Ковпачки щільно закриваються;
 • Кожен з маркерів має 2 різні наконечники: тонкий і широкий;
 • Тонкий наконечник призначений для малювання контурів, дрібних штрихів, деталізації;
 • Плоский наконечник має скошений край і чудово підходить для великих штрихів, зафарбовування значної частини малюнка;
 • Написи швидко висихають завдяки спиртовій основі;
 • На кожному з ковпачків є цифровий код, який відповідає певному відтінку кольору;
 • Широкий вибір кольорів для створення різноманітних відтінків;
 • Кольори чудово поєднуються між собою і дозволяють створити плавний перехід відтінків.
Характеристики
 • Тип: маркер для скетчингу;
 • Призначення: для паперу;
 • Основа для чорнила: спиртова;
 • Особливість: двосторонній;
 • Колір: Чорний;
 • Довжина: 154 мм;
 • Кількість кольорів: 80 шт.

Характеристики
Артикул 48407
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Толщина линии 6 мм, 1 мм

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук