УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Набір двосторонніх маркерів для скетчингу та малювання на спиртовій основі Touch Qiuci 48 шт

 • 286 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Набір двосторонніх маркерів для скетчингу та малювання на спиртовій основі Touch Qiuci 48 шт за 286 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Дозвілля – це важлива складова життя будь-якої людини . Одним із видів відпочинку та одночасно розваги є малювання. Їм може займатися кожна людина. Все, що для цього потрібно придбати спеціально створений для цього інструмент. Йдеться про двосторонні маркери. Ці вироби давно зарекомендували себе з позитивного боку, що з рядом особливостей, куди варто звернути увагу.

Особливості набору
Маркери мають стильний дизайн. Чорне забарвлення та проста довгаста форма із закругленими кутами дозволить отримувати естетичне задоволення від малювання. Для виробництва маркерів застосовується високоякісна пластмаса. Цей матеріал відрізняється безпекою через відсутність токсинів та гарну міцність. Завдяки цим якостям експлуатаційний період виробів дуже зростає.
Щоб збільшити довгостроковість виробів для малювання, використовуються щільні ковпачки. Вони забезпечують надійну герметизацію, не даючи маркерам вивітрюватись. Таким чином, одного виробу для сектчингу та малювання може вистачити, щоб створити лінію завдовжки до 260 метрів.
У наборі є 48 різних кольорів, які розміщені в спеціально створеному контейнері. Місткість для зберігання створена спеціально під маркери, тому їх легко знаходити та використовувати при необхідності. Пошук потрібного виробу для малювання значно полегшується, адже на ковпачку є характерні знаки, що дозволяють впізнавати потрібний екземпляр.

Переваги товару
На даний момент на ринку знаходиться великий вибір різних матеріалів для малювання. Незважаючи на високу конкуренцію, маркери залишаються затребуваними серед художників і до того ж набирають великої популярності. Вибір двосторонніх виробів людьми здійснюється не просто так, вся справа в їх перевагах, серед яких можна відзначити:

 1. Плавні переходи. Маркери мають яскравий колір. Багато кольорів дозволяє створювати плавні переходи. Змішування фарб не псує малюнок, лише додає йому незвичайний відтінок.
 2. Акуратність малюнка. Як один з головних матеріалів для малювання використовується спирт. Його особливість полягає в тому, що штрихи, створені маркером, застигають практично миттєво. Це дозволяє не хвилюватись за розмазування під час створення малюнка.
 3. Довгий експлуатаційний термін. Ще одна важлива риса маркерів полягає у довговічності. Щільна герметизація не дає їм вивітрюватись, при цьому є можливість додаткової заправки.
 4. Два наконечники. Двосторонні маркери можуть створювати різні штрихи. Вся справа полягає у наконечниках. Один допомагає створювати тонкі контури, інший полегшує зафарбовування великих просторів.
Маркери для скетчингу все більше знаходять своє застосування, з кожним роком їхнє визнання зростає. Ними просто користуватись, для цього не потрібно мати спеціальних навичок. З цієї причини маркери підійдуть для роботи як професіоналам, так і звичайним любителям. Все, що для цього необхідно, придбати набір двосторонніх маркерів.

Переваги:
 • Вироби виконані з пластику та мають гладкий корпус;
 • Ковпачки щільно закриваються;
 • Кожен з маркерів має 2 різні наконечники: тонкий і широкий;
 • Тонкий наконечник призначений для малювання контурів, дрібних штрихів, деталізації;
 • Плоский наконечник має скошений край і відмінно підходить для великих штрихів, фарбування значної частини малюнка;
 • Написи швидко висихають завдяки спиртовій основі;
 • На кожному з ковпачків є цифровий код, що відповідає певному відтінку кольору;
 • Широкий вибір кольорів для створення різноманітних відтінків;
 • Кольори чудово поєднуються між собою і дозволяють створити плавний перехід відтінків.
Характеристики
 1. Тип: маркер для скетчингу;
 2. Призначення: для паперу;
 3. Основа для чорнила: спиртова;
 4. Особливість: двосторонній;
 5. Колір: Чорний;
 6. Довжина: 154 мм;
 7. Кількість кольорів: 48 шт.

Характеристики
Артикул 48405
Вид Наборы фломастеров и маркеров
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Цвет Черный

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук