УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Набір двосторонніх маркерів для скетчингу та малювання на спиртовій основі Touch Qiuci 120 шт

 • 584 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Набір двосторонніх маркерів для скетчингу та малювання на спиртовій основі Touch Qiuci 120 шт за 584 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Більшість людей люблять малювати. Для багатьох це звичайне дозвілля, для інших спосіб самовираження та заробітку. Однак для малювання необхідно мати набір спеціальних інструментів. Відмінним вибором стануть двосторонні маркери. Вироби відрізняються від стандартних фломастерів рядом особливостей, з якими можна коротко ознайомитись.

Особливості набору
Двосторонні маркери для скетчингу мають гладкий корпус, який виконується із якісного пластику. Для герметизації наконечника передбачені щільні ковпачки. Вони дозволяють підвищити довгостроковість маркерів, крім вивітрювання.
Два наконечники на кожній стороні виробу має свої особливості. Тонкий і елемент застосовується здебільшого для контурів, незначних штрихів та деталізації картини. Плоский наконечник з невеликим скосом, навпаки, застосовується для великих штрихів або замальовки великих просторів.
Маркери для малювання мають спиртову основу. Таким чином, штрихи швидко застигають, що у свою чергу унеможливлює розмазування картини. Людині можна не боятися забруднитись або зіпсувати роботу.
Варто відзначити, що набір включає 120 різних маркерів. Кожен елемент може намалювати лінію до 260 метрів. Як можна помітити інструменту для малювання вистачить на довгий час. При цьому, кожен з елементів, що фарбують, відмінно змішується один з одним, утворюючи незвичайний забарвлення.

Переваги товару
Двосторонні маркери є досить популярними серед людей і попит на них регулярно збільшується. Вся справа в особливостях інструменту для малювання. Для прикладу варто звернути увагу на низку незаперечних переваг, серед яких можна виділити такі:

 1. Акуратність. На відміну від інших виробів, маркери не бруднять руки. Спиртова основа дозволяє намальованим зображенням миттєво застигати. Таким чином художник випадково не зіпсує картину.
 2. Довгостроковість. Кожен елемент для малювання має великий термін експлуатації. При цьому людина може заправляти маркери спеціальною рідиною, що також збільшить довговічність.
 3. Зручність. Набір маркерів для скетчингу розміщено у спеціальній сумці. За рахунок цього виробу для малювання зручно зберігати та переносити. Маркери не перемішуються і при необхідності легко знайти потрібний колір.
 4. Різноманітність. Наявність величезної кількості кольорів дозволяє створювати надзвичайні картини. Завдяки цьому маркери особливо цінні серед професійних художників.
 5. Доступність. Незважаючи на відмінну якість і велику кількість маркерів, їхня ціна не велика. За рахунок оптимізації виробничого процесу вдається реалізовувати інструмент для малювання доступною вартістю.
Маркери для скетчингу високо цінуються серед любителів малювати. Двосторонні наконечники різної форми дозволяють спростити процес створення зображення. Маркери чудово підійдуть для роботи, як новачкам, так і професіоналам, людині залишається тільки придбати набір та приступати до створення шедеврів.

Переваги:
 • Вироби виконані з пластику та мають гладкий корпус;
 • Ковпачки щільно закриваються;
 • Кожен з маркерів має 2 різні наконечники: тонкий і широкий;
 • Тонкий наконечник призначений для малювання контурів, дрібних штрихів, деталізації;
 • Плоский наконечник має скошений край і відмінно підходить для великих штрихів, фарбування значної частини малюнка;
 • Написи швидко висихають завдяки спиртовій основі;
 • На кожному з ковпачків є цифровий код, що відповідає певному відтінку кольору;
 • Широкий вибір кольорів для створення різноманітних відтінків;
 • Кольори чудово поєднуються між собою і дозволяють створити плавний перехід відтінків.
Характеристики
 1. Тип: маркер для скетчингу;
 2. Призначення: для паперу;
 3. Основа для чорнила: спиртова;
 4. Особливість: двосторонній;
 5. Колір: Чорний;
 6. Довжина: 154 мм;
 7. Кількість кольорів: 120 шт.

Характеристики
Артикул 48927
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Количество цветов 120
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Цвет Черный
Цвета в упаковке Разноцветные

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук