УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Машинка для стрижки катишків, катишок від мережі Lint Remover 5880 + запасний ніж 220v

  • 228 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Машинка для стрижки катишків, катишок від мережі Lint Remover 5880 + запасний ніж 220v за 228 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Виглядати красиво і охайно дуже важливо у сучасному світі. При знайомстві, перше враження складається з зовнішнього вигляду співрозмовника. Тому необхідно підтримувати одяг у належному стані. Однак, це не завжди легко, наприклад, після прання на речах часто залишаються невеликі катишки, які важко видалити. Щоб подолати проблему, слід використовувати спеціальну техніку.

Опис виробу та правила експлуатації
Зовнішній вигляд приладу та принцип роботи досить схожий на електробритву. Усередині машинки для катишків знаходиться невеликий двигун , що функціонує від електричної мережі, який приводить у дію спеціальний ніж. Ріжуча частина максимально близько розташована до сітки. Під час роботи катишки потрапляють у невеликі осередки, після чого зрізаються ножем. Далі вони перекочуються у спеціальний контейнер для відходів, звідки людині доведеться витрушувати сміття вручну.
Необхідно пам'ятати, що для якісно виконаної роботи потрібно дотримуватися деяких правил. Наприклад, безпосередньо перед використанням машинки потрібно переконатися, що контейнер для катишків чистий і не вміщає в собі сміття. Далі людині необхідно виконати таке:

  1. Річ, яка оброблятиметься машинкою, потрібно укласти на рівну основу. Як правило, для цього використовують прасувальну дошку, проте як альтернатива підійде стіл.
  2. Машинку запускають і впритул притискають сітчастою поверхнею до тканини. Котишки збираються все поспіль. Для кращого ефекту можна пройтися виробом по раніше обробленій поверхні, одяг від цього не буде пошкоджений.
  3. У міру заповнення спеціального відсіку для сміття, катишки слід витрушувати, тому що вони перешкоджають нормальному функціонуванню апарату. В ідеалі контейнер не повинен бути наповнений більш ніж на 80%.
  4. Після закінчення роботи, рекомендується очистити відсік для сміття та змастити ріжучий елемент спеціальним маслом. У тому числі, небажано допустити потрапляння вологи до апарату. Для цього його слід зберігати у сухому місці. Це дозволить продовжити експлуатаційний термін машини.
При дотриманні простих рекомендацій людині вдасться зберігати одяг у прекрасному стані, без страху пошкодити тканину.

Висновок
Люди, особливо взимку, люблять носити теплі, в'язані чи вовняні речі. Однак через особливості матеріалу вони швидко втрачають початковий, привабливий вигляд, обростаючи катишками. Боротися із проблемою вручну досить складно. Хтось відриває катишки руками, інші використовують невеликі ножиці. Такі методи можуть призвести до пошкодження одягу. Тому найкращим рішенням стане використання машинки для видалення катишків.
Додатково варто зазначити, що в комплекті з машинкою знаходиться другий ніж. Таким чином, людина надовго забуде про проблему видалення катишків із тканинних поверхонь.

Для нормальної роботи машинки для видалення катишків електричної Lint Remover необхідно:

• Очищати резервуар для сміття під час заповнення його на 80%
• Чистити машину після кожного використання
• Зберігати у сухому місці
• Не допускати потрапляння вологи

Комплектація
- машинка для очищення катишків;
- щіточка;

- упаковка;
- Запасний ніж

Характеристики
Комплектация Машинка для очистки катышков. Щёточка. Упаковка. Запасной нож.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук