УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Цифровий Професійний мультиметр VC 61 вольтметр тестер

 • 488 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Цифровий Професійний мультиметр VC 61 вольтметр тестер за 488 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Цифровий Професійний мультиметр VC 61 тестер вольтметр – це багатофункціональний та недорогий прилад, який рекомендується для ремонту електропристроїв , діагностування електронного проведення авто, для застосування в побутовому плані. Цей мультиметр відрізняється найкращим співвідношенням ціна-якість, що робить його одним з лідерів ТОП професійних мультиметрів економ-класу.

Особливості
У не такому далекому минулому електрикам доводилося користуватися вольтметром (замір електронапруги), амперметром (вимір сили струму) та омметром (вимір опору), досить громіздкими пристроями, щоб виконувати свою роботу швидко та високоякісно. Носити їх було важко і некомфортно. Заміряти дані, приєднуючи кожен прилад до досліджуваної ділянки електричної схеми по черзі – довго.
Мультиметр тестер став комбінацією із трьох пристроїв в одному компактному корпусі. Розглянута модель включає в комплект щупи і сам вимірник є універсальною. З його допомогою можна виміряти будь-які базові характеристики електросхеми.
Цифровий мультиметр зручніший за аналоговий вже тим, що тут відсутні шкала і стрілки. Їх замінює РК екран. Аналоговий сигнал проходить обробку АЦП, трансформуючись у двійковий код. Результат можна побачити на екрані. Це значно комфортніше, ніж засікати розташування стрілки та вираховувати значення, враховуючи ціну поділу та градуювання шкали. Цифровий мультиметр видає більш точні результати.

Переваги
Цифровий мультиметр VC61A призначається для вимірювання температури, продзвонювання, струмів, вимірювання ємностей. Основні переваги:

 • Корпус пристрою прогумований.
 • Передбачено біле підсвічування.
 • Великий та яскравий дисплей.
 • Високоякісні щупи та дроти.
Увімкнення та вибір параметрів, що вимірюються, проводиться круговим перемикачем в центральній частині корпусу. Напрямок стрілки перемикача у центрі вказує на зону поточних вимірів. Кожна зона відповідає окремому параметру і, своєю чергою, може ділитися кілька секторів значень цифр. Певному сектору відповідає зафіксоване розташування перемикача.
Компактний мультиметр від солідного китайського бренду вимірює всі параметри з достатньою для домашнього застосування точністю. Прилад з автоматичним вибором діапазону позбавить електрика або домашнього майстра від сторонніх дій, іноді з критичними помилками, через що електропристрої часто ламаються. Провід у моделі цілком якісний. Штекерні елементи в гніздах розташовуються щільно, надійні контакти.
Високоякісний пластиковий прогумований корпус. Екран з підсвічуванням і великі цифри. Є функція автовимкнення, що підвищує безпеку використання тестера.

Для чого потрібний прилад
Коли не планується ремонтувати складну електротехніку, немає сенсу набувати дорогого мультиметра, який просто знайде частоту, ємності конденсаторів, і не тільки. Достатньо придбати недорогий цифровий тестер з базовим функціоналом. Тестер дозволить знайти заряд акумуляторної або стандартної батареї, продзвонити електрокабель.

Комплектація :
 1. Мультиметр (Тестер) VC-61
 2. Гумова накладка (бампер)
 3. Вимірювальні щупи
 4. Інструкція
 5. Упаковка
особливості:
 • Зі звуком (видає сигнал під час дзвінка)
 • Функція затримки показів на екрані (HOLD-ON)
 • Кнопка вмикання підсвічування
 • Функція автоматичного вимкнення
 • Збільшене табло (60х35мм)
 • Розмір: 180х88х40
Характеристики:
 1. Постійна напруга: 200мВ-1000В +/-(0,5%+2)
 2. Змінна напруга: 2В-750В +/-(1,2%+10)
 3. Постійний струм: 2мА-20А +/-(1%+2)
 4. Змінний струм: 20мА-20А+/-(1%+2)
 5. Опір: 200Ом-200МОм +/-(0,8%+2)
 6. Коефіцієнт посилення транзисторів струмом
 7. Діодний тест
 8. Продзвонювання з'єднань
 9. Утримання показань DATA HOLD
 10. Підсвічування

Характеристики
Комплектация Мультиметр (Тестер) VC-61 Резиновая накладка (бампер) Измерительные щупы Инструкция Упаковка
Особенности Со звуком (издаёт сигнал при прозвонке) Функция задержки показаний на экране (HOLD-ON) Кнопка влючения подсветки Функция автоматического выключения Увеличенное табло (60х35мм) Размер: 180х88х40
Характеристики Постоянное напряжение: 200мВ-1000В +/-(0,5%+2) Переменное напряжение: 2В-750В +/-(1,2%+10) Постоянный ток: 2мА-20А +/-(1%+2) Переменный ток: 20мА-20А+/-(1%+2) Сопротивление: 200Ом-200МОм +/-(0,8%+2) Коэффициент усиления транзисторов по току Диодный тест Прозвонка соединений Удержание показаний DATA HOLD Подсветка
Цвет Белый

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук