УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Розумна WiFi розетка Socket 10A

  • 449 Грн

  • Виробник: B&G
  • Модель: 47418

  • Артикул: 1526580265

  • Наявність: Продано

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Розумна WiFi розетка Socket 10A за 449 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Розумна WiFi розетка Socket 10A

Розетка з Wi-Fi управлінням, завдяки якій ви можете керувати різними електричними пристроями, побутовими приладами, що працюють від мережі 100 - 240 В (електричні вентилятори, гірлянди, водонагрівачі, електричні чайники, телевізори, зволожувачі та ін.), за допомогою безкоштовного завантаження програми з Google Play або App Store.

Розетка з Wi-Fi керуванням Socket підключається безпосередньо до вашого смартфона за допомогою Wi-Fi. Крім того, ви можете запланувати увімкнення та вимкнення розетки.

Розетку Wi-Fi Socket можна контролювати будь-де, якщо у вас є доступ до інтернету. Таким чином, ви можете бути спокійними за підключені до неї прилади.

Дана розетка має Wi-Fi з частотою 2,4 ГГц, завдяки чому всі функції розетки можуть контролюватись додатком локально або віддалено (легко знайти та завантажити смарт-додаток у Google Play Android або iOS App Store, просканувавши QR код з інструкції). Також розетка має USB порт, за допомогою якого можна заряджати мобільні та інші пристрої.

Додаток має кілька параметрів програмування. У ньому можна встановити конкретні значення часу увімкнення та вимкнення розетки, а відповідно і побутових приладів, підключених до цієї розетки. Контроль за роботою Wi-Fi розетки можна здійснювати на кількох смартфонах.


Характеристики:

·         Вхідна/Вихідна напруга: AC 100-240 В, 50/60 Гц

·         Стандарти бездротового зв'язку IEEE: WiFi 802.11b/g/n

·         Максимальний струм: 10 А

·         Потужність: 2кВт

·         USB-заряджання: DC 5 В, 1A

·         Споживання в режимі очікування: ≤ 0. 8 Вт

·         Бездротова частота: 2.412 2.484 ГГц

·         Тип шифрування: WEP/TKIP/WAPI/AES

·         Розміри: 110 х 68 х 52 мм

·         Додаток для Android: Tuya Smart

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук