УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Викрутка Т-подібна з храповим механізмом та комплектом насадок 29 од. INTERTOOL VT-3330

  • 371 Грн

  • Виробник: Intertool
  • Модель: 49607

  • Артикул: 1673439608

  • Наявність: Є в наявності

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Викрутка Т-подібна з храповим механізмом та комплектом насадок 29 од. INTERTOOL VT-3330 за 371 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Викрутка Т-подібної форми з тріскачкою виготовлена за останніми технологіями та відповідає високим запитам майстрів. Призначена для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань з різними типами шліцю. Комплект стане чудовим помічником у домашньому арсеналі інструменту, а також у власній майстерні на виробництві.
 

Висока якість сталі
Стрижень викруток виготовлений із міцної Cr-V сталі, яка відома всім майстрам своєю надійністю та витривалістю. У складі цієї сталі присутні хром та ванадій, які надають виробу високу стійкість до зносу. Також сталь відрізняється довговічністю і не схильна до тендітного руйнування.


Конструкція продумана до дрібниць
Т-подібна двокомпонентна рукоятка викрутки дозволяє прикладати більше зусиль на відкручування складних кріплень. При цьому наявність храповика робить роботу з викруткою зручнішою в обмежених просторах, оскільки не вимагає переустановки інструменту в кріпленні, а також забезпечує плавний хід. Магнітний битоутримувач надійно утримує біти та полегшує роботу у важкодоступних місцях.


Функціональний кейс
Весь набір розміщений у компактному кейсі (155*100*35 мм) з окремими осередками для кожної комплектуючої набору. Всі інструменти залишаються на своїх місцях і не випадають під час транспортування - набір закривається на клямку. Ви можете зручно повісити кейс на стіну, адже на задній кришці передбачено металеву скобу для підвішування.


Комплектація
Викрутка Т-подібна з храповим механізмом;
Бітоутримувач магнітний 100 мм;
Перехідник 1/4";
Адаптер для прецизійних біт;
Біти: SL4, SL5, SL6, PH1, PH2, PH3, T15, T20, T25, H4, H5, H6;
Прецизійні біти: SL2, SL2.5, SL3, PH000, PH00, PH0, T4, T5, T6;
Головки 1/4": E6, E7, E8, E10.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук