УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Бінокуляр окуляри бінокулярні зі світлодіодним підсвічуванням MG81007-A

  • 488 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Бінокуляр окуляри бінокулярні зі світлодіодним підсвічуванням MG81007-A за 488 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Бінокуляр окуляри бінокулярні зі світлодіодним підсвічуванням MG81007-A

У бінокулярних окулярах MG81007-A крім 2-х стандартних подвійних прямокутних лінз є ще одна додаткова лупа. Це не так часто зустрічається опція, що значно розширює можливості такої оптики. Одна бінокулярна лінза жорстко зафіксована у тримачі. Якщо потрібно більше збільшення, можна опустити другу – вона допускає можливість переміщення в межах 90°, обертаючись на осі. Для того, щоб скористатися третьою, додатковою, лупою, її можна повернути та поєднати з основними лінзами. Лупа обертається на 360 °.

Кратність збільшувального скла регулюється від 1.5х до 10х шляхом послідовних комбінацій:

·         однієї лінзи;

·         двох лінз;

·         однієї лінз та лупи;

·         двох лінз та лупи.

Світлодіодне підсвічування, виконане у вигляді блоку з 2-х світлодіодів, може переміщатися у вертикальній площині в межах майже 90°. Усередині знаходиться відсік для 2-х батарей ААА з вимикачем живлення. Приємно, що світлодіодний блок легко виймається з бінокулярів і його можна окремо використовувати як ліхтарик.


Де використовуються бінокулярна оптика?

Працюючи з дрібними предметами зір часто " підводить ". Особливо це актуально у сфері радіоелектроніки, адже розташування електронних компонентів стає дедалі щільнішим, доріжки на друкованих платах стають усе вже, а тонких висновків у інтегральних мікросхем все більше. У разі не обійтися без оптичних інструментів.

Найбільш популярні, функціональні та доступні за ціною – це бінокуляри. Серед них модель MG81007-A відрізняється простотою конструкції і при цьому має можливості з налаштування різного ступеня збільшення.

Часто замовляють бінокулярні окуляри зубні техніки, стоматологи, радіотехніки, та годинники. Бінокуляри все частіше можна побачити у професіоналів, які зосереджено розглядають найдрібніші SMD-компоненти. Зручну бінокулярну оптику можна використовувати у радіотехніці, а й під час проведення ремонтних, дослідницьких робіт практично у галузі.


Технічні характеристики

·         Тип кріплення: на голові, пластиковий затискач з фіксатором

·         Колір чорний

·         Кількість лінз у наборі: 2

·         Матеріал бінокулярних лінз: акрил

·         Розмір лінз: 89x29мм

·         Додаткова лупа: +

·         Діаметр лупи: 29мм

·         Світлодіодне підсвічування: +

·         Джерела живлення: 2 батареї ААА

·         Настроювана кратність збільшення: 1.5х, 3.0х, 8.5х, 10.0х

·         Вага з батарейками та лінзами: 148 г

Комплектація

·         Бінокуляри MG81007-A

·         Пакувальна коробка

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук