УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Бінокль GALILEO W6 20X50 (7352)

  • 1006 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Бінокль GALILEO W6 20X50 (7352) за 1006 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Бінокль GALILEO W6 20X50 (7352)

Модель Galileo 20x50 – це якісний оптичний прилад, який підходить для спостереження за тваринами під час полювання або туристичного походу. Крім того, цей бінокль підходить для вивчення небесних тіл у темний час доби, завдяки тому, що має можливість двадцятикратного збільшення. Призми, що використовуються у конструкції, розташовані всередині оптичного приладу за схемою porro. Вони виготовлені з якісного оптичного скла під назвою BK-7 та забезпечує якісне та чітке зображення. Для отримання яскравої та контрастної картинки оптика даної моделі покрита багатошаровим складом, що просвітлює. Для того щоб уникнути перевідбиття всередині оптичних труб їх внутрішня частина має чорний колір.

Корпус даної моделі виконаний із міцного пластику та алюмінієвого сплаву. Таке поєднання забезпечує надійний захист внутрішніх елементів, а сам прилад не боїться механічних впливів, ударів чи падінь із невеликої висоти. Зовнішня частина корпусу оснащена прогумованим покриттям. Таке покриття дозволяє використовувати модель під час дощу або снігопаду, а також забезпечує чудове зчеплення долонь із поверхнею.

Для того щоб налаштувати фокус, необхідно використовувати досить велике колесо з насічками, розташоване в центральній частині корпусу.

У комплекті з біноклем Galileo 20x50 можна знайти тканинний чохол для безпечного транспортування та зберігання, а також захисні кришки для лінз та серветка для догляду за оптикою.

Короткі показники:

Кратність : 20x

Розмір об'єктива, мм: 50

Діаметр вихідної зіниці, мм: 2,5

Мінімальна дистанція фокусування, м: 15

Оптична конструкція: Porro

Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав, гума, пластик

Маса , кг: 0,8

Характеристики

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук