УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Цифровий мікроскоп USB Digital Microscope zoom з Led підсвічуванням

  • 649 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Цифровий мікроскоп USB Digital Microscope zoom з Led підсвічуванням за 649 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Цифровий мікроскоп USB Digital Microscope zoom з Led підсвічуванням

Спеціальна цифрова лупа – мікроскоп може застосовуватись у різноманітних сферах, де потрібне проведення точних та надточних робіт, їх фото- та відео-фіксація:

· В ювелірній справі;

· У точній механіці;

· У ремонті електротехніки та електроніки;

· У граверних роботах;

· У криміналістиці;

· У косметології та багатьох інших сферах.

 

Крім того, такий недорогий, але функціональний прилад може застосовуватися у навчальних закладах для демонстрації фізичних, хімічних, біологічних та інших. досвідів широкої навчальної аудиторії. У зв'язку з його відносно невисокою ціною, може з успіхом користуватися як подарунок дітям та підліткам для забезпечення їх різноманітних хобі та іншої пізнавальної діяльності.

 

Прилад є якісною цифровою відеокамерою з хорошою оптикою і точним механізмом зміни фокусної відстані (оптичного збільшення), встановлену на стійкому металевому штативі-підставці, з можливістю регулювання положення камери в двох площинах. Висота приладу – 112 мм, ширина стійки – 33мм. Загальна вага – 159 р.

 

Цифрова відеокамера з роздільною здатністю 2,0 MРix здатна видавати кольорове відео формату AVI з роздільною здатністю 640х480 рix і частотою кадрів 30 fps, або фотознімки формату BMP/JPG роздільною здатністю до 2560x1920 рix. Об'єктив відеокамери зі змінною фокусною відстанню (оптичним «зуммом») від 15 до 40 мм, спільно з цифровим «зуммом» забезпечує збільшення приладу в діапазоні 50х – 500х. Видимість деталей об'єкта, що препарується, і чіткість картинки покращується за рахунок наявності вбудованого світлодіодного підсвічування з 8 світлодіодів.

 

Підключення приладу до комп'ютера (ноутбука) здійснюється за допомогою кабелю (інтерфейсу) USB 3.0/2.0/1.1. Перед його підключенням потрібна установка на ПК драйверів та супутнього програмного забезпечення з CD-диска (є в комплекті). Електроживлення приладу (робоча напруга 5В) забезпечується також кабелем USB.

 

У комплект поставки входять:

· Цифрова камера – мікроскоп з USB кабелем підключення/живлення;

· Стійка-штатив;

· CD диск з інсталяційними драйверами;

· калібрувальна лінійка.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук