УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Секатор щеплювальний професійний Huafa Grafting Tool, 3 двосторонні насадки

 • 259 Грн

  224 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Секатор щеплювальний професійний Huafa Grafting Tool, 3 двосторонні насадки за 224 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Догляд за рослинами вимагає багато сил та терпіння. Для полегшення завдання слід використовувати спеціальний інструмент. Наприклад, гарною підмогою стане секатор Huafa Grafting Tool. Виріб є незамінним інструментом для будь-якого дачника. Щоб краще з ним познайомитися, слід розібрати його основні характеристики.

Особливості моделі
Інструмент має тривалий експлуатаційний період. Це зумовлено якісним матеріалом, що використовується для виробництва. У тому числі, було приділено увагу зручності. Щеплення секатор Huafa Grafting Tool має ергономічні ручки. За рахунок цієї особливості рука не так швидко втомлюється довгою роботою.
У комплекті з садовим інструментом є кілька додаткових насадок. Різноманітність елементом дозволить полегшити виконання щеплення залежно та умовами. Це розширює спектр можливостей секатора та спрощує виконання завдання для людини.
Щоб забезпечити позитивний результат під час щеплення, необхідний чистий зріз. Тому в ході виробництва ножі були виготовлені з міцної сталі. Вони не так швидко тупляться і дозволяють нормально працювати в саду без зминання деревини.

Переваги товару
Дачники регулярно стикаються із необхідністю виконання щеплень. У такому разі важливо використовувати надійний інструмент, що дозволить забезпечити чистий зріз. Багато садівників віддають перевагу допомозі секатора Huafa Grafting Tool. Інструмент має низку переваг, які зумовлюють його популярність. Для прикладу варто звернути увагу на деякі з них:

 1. Простота. Щоб почати працювати з інструментом не потрібно мати особливих навичок селекціонера. Секатор простий у зверненні та його може застосовувати як новачок, так і професіонал.
 2. Швидкість. Людині не потрібно регулярно здійснювати припасування. Це економить чимало часу, за винятком непотрібних дій. У тому числі, дачник має можливість прищепити більшу кількість дерев.
 3. Безпека. Порівняно з іншим інструментом для щеплення секатор менш травматичний. Щоб людині заподіяти собі шкоду за допомогою секатора потрібно докласти зусиль. Тому в ході роботи ризик покалічиться, сильно знижується.
 4. Довговічність. Завдяки використанню якісних матеріалів для виробництва інструмент має досить тривалий експлуатаційний період. При дотриманні найпростіших правил дачник може розраховувати до 3 тисяч зрізів без втрат початкових характеристик.
 5. Доступність. Однією з особливостей стає вартість інструмента. Будь-який дачник зможе собі дозволити придбати щеплений секатор. За рахунок оптових поставок та зниження витрат на виробництво вдається знизити націнку на інструмент.
Усі садівники виконують щеплення дерев. Багато новачків з недосвідченості використовують звичайний ніж. Однак це не безпечно та не так ефективно. Набагато краще застосовувати спеціально створений для цього інструмент. Щеплювальний секатор Huafa Grafting Tool дозволить полегшити поставлене перед людиною завдання та прискорити темп роботи. Це заощадить багато часу, який можна витратити на щось інше.

Комплект поставки:
 • Щеплювальний секатор Grafting Tool.
 • 3 двосторонні ножі (V-подібний, U-подібний та Омега-подібний).
 • Запасний наполегливий бочонок.
 • Заводське упакування.

Характеристики
Артикул 46287
Вид Секаторы
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Материал Сталь
Особенности Профессиональные
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук