УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Термопістолет для силіконового клею XL-F60 60W

  • 312 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Термопістолет для силіконового клею XL-F60 60W за 312 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Термопістолет для силіконового клею XL-F60 60W

Клейовий пістолет XL-F60 60W може стати у нагоді кожному. З його допомогою можна легко та надійно склеїти найрізноманітніші матеріали: дерево та пластик, папір та картон, скло та кераміку, та багато іншого. Компактний, легкий та зручний у використанні, нагоді і для декоративних робіт і для ремонтних. Тоненький носик дозволить видавлювати невелику кількість клею для кріплення дрібних деталей. Відмінний помічник для будинку, який точно не буде зайвим. Досить часто бувають ситуації, коли необхідно щось приклеїти, але тюбик засох або тип клею не підходить. Якщо купити пістолет для клею така проблема просто зникне. Зручне жало дозволяє працювати у важкодоступних місцях, а про застиглий клей і зовсім можна забути.

Також такий інструмент гідно оцінять у майстернях з ремонту техніки, де постійно необхідно закріпити дроти. Клейовий пістолет застосовується для склеювання різних матеріалів, що мають гарну адгезію: дерево, ДВП, папір, шкіра, деякі види пластику і т.д.

За допомогою клейового пістолета XL-F60 60W Ви зможете втілити в життя найсміливіші ідеї. Якщо результат Вас не задовольнить – клей можна зняти з поверхні. Клейовий пістолет XL-F60 призначений для клею у вигляді циліндричних стрижнів d = від 10.8 мм до 11.5 мм (у комплект не входять).

Характеристики:

• Габарити пістолета: 17 х 14.5 см

• Довжина дроту: 110 см.

• Для стрижнів d від 10.8 мм до 11.5 мм

• Потужність: 60W

• Вага: 250 г

• Розмір упаковки: 25 x 17.5 x 5.5 см

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук