УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

3D окуляри віртуальної реальності VR BOX Z4 з пультом та навушниками

 • 631 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити 3D окуляри віртуальної реальності VR BOX Z4 з пультом та навушниками за 631 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Відпочити після завершення непростого дня або просто отримати незвичайні враження від відпочинку хоче будь-яка людина. Завдяки стрімкому розвитку прогресу, із цим не виникне жодних проблем. Наприклад, у чудовому відпочинку, а одночасно з цим організації дозвілля, допоможуть окуляри віртуальної реальності VR BOX Z4. Слід ознайомитися з основними перевагами та особливостями виробу.

Особливості моделі
Основний матеріал для окулярів віртуальної реальності, це якісний пластик. Завдяки застосуванню відмінної сировини, виріб отримав великий опір до різних впливів та природного зносу. Тобто техніка прослужить набагато довше.
У приладу досить непоганий кут огляду, що становить 120 °. Однак, варто зауважити, що він може змінюватись, залежно від розміру екрану смартфона. Допустимо використовувати окуляри віртуальної реальності з мобільними телефонами, дисплей яких становить 4.7-6.2 дюйми.
При експлуатації людина може налаштовувати техніку під свої індивідуальні параметри. У власника окулярів віртуальної реальності VR BOX Z4 є можливість регулювати відстань між лінзами та встановлювати потрібне фокусування. У тому числі вбудовані навушники здатні висуватися. Подібні параметри дозволяють використовувати прилад з комфортом.

Переваги товару
Веселе дозвілля на смак будь-якій людині. Розслабиться та отримати нові враження буде радий кожен. Тому багато людей активно використовують окуляри віртуальної реальності VR BOX Z4. Купуючи прилад, людина може розраховувати на такі переваги:

 1. Легкість використання. Надягаючи окуляри, керувати ситуацією на екран буде досить просто. Пульт дозволить контролювати процес гри або перегляд звичайного відеоролика.
 2. Комфорт. Завдяки великій кількості налаштувань, людина може застосовувати окуляри і не відчувати дискомфорту. Така можливість зробить дозвілля більш приємним і залишить після нього безліч позитивних емоцій.
 3. Універсальність. Пристрій віртуальної реальності не призначений для одного виду смартфона. Воно може бути використане з багатьма видами техніки, головне щоб дисплей девайса знаходився в діапазоні від 4.7 до 6.2 дюймів.
 4. Надійність за невисоку ціну. У приладі поєднані дві важливі якості. Прилад виготовлений з відмінного матеріалу, але при цьому знаходиться в доступній ціновій категорії. Таким чином кожна людина може собі дозволити придбати надійну річ за розумною вартістю.
Повністю зануритися в те, що відбувається, або краще перейнятися сюжетом фільму досить легко. Для цього слід використовувати окуляри віртуальної реальності VR BOX Z4. Виріб працює з багатьма смартфонами. При цьому його можна застосовувати не лише вдома, а й у навчальному закладі чи на роботі. Таке рішення дозволить знизити стрес і добре відпочити у вільний час. Тим самим, під час робочого процесу людина підвищить свою продуктивність.

Лінзи:
 • Матеріал лінз: професійні японські оптичні лінзи
 • Діаметр лінз: 42 мм
 • Кут огляду: макс 120° залежно від розміру екрана смартфона)
 • Колірна аберація: 0.39 мм

Візуальний контроль:
 • Short-sighted: 0-800 °
 • Far-sighted: 0-500 °
 • Pupil Distance Adjust: 58-68 мм

Аудіо система:
 1. Чутливість навушників: 98 dB
 2. Частотний діапазон: 20 - 20,000 Hz
 3. Максимальна потужність: 50 мВ

Підтримувані телефони:
 • Розмір екрану: 4.7-6.2 дюйми
 • Переважний екран: 5.5-6.0 дюйми

Матеріал корпуса:
 • Основа: високоміцний пластик ABS+PC
 • Ремінці кріплення: TPU+ лайкра
 • Контакт: розширене флокування, гіпоалергенний, дихаючий, антипот
У пристрої є всі основні та потрібні регулювання
 • Є можливість виставити відстань між лінзами;
 • Регулювання фокусної відстані;
 • Навушники висуваються на відчутну довжину;
 • Ремінці вільно змінюють свою довжину;
 • Є 3.5 мм мініджек для виведення звуку на навушники + гойдалка регулювання гучності;

Характеристики
Состояние Новое
Тип Очки виртуальной реальности
Характеристики Линзы: -Материал линз: профессиональные японские оптические линзы -Диаметр линз: 42 мм -Угол обзора: макс 120°в зависимости от размера экрана смартфона) -Цветовая аберрация: 0.39 мм Визуальный контроль: -Short-sighted: 0-800° -Far-sighted: 0-500° -Pupil Distance Adjust: 58-68 mm Аудио система: -Чувствительность наушников: 98 dB -Частотный диапазон: 20 – 20,000 Hz -Максимальная мощность: 50 mW Поддерживаемые телефоны: Размер экрана: 4.7-6.2 дюйма Предпочитаемый экран: 5.5-6.0 дюйма Материал корпуса: -Основа: высокопрочный пластик ABS+PC -Ремешки крепления: TPU+ лайкра -Контакт с лицом: расширенное флокирование, гиппоаллергенный, дышащий, антипот В устройстве есть все основные и нужные регулировки - Есть возможность выставить расстояние между линзами; - Регулировка фокусного расстояния; - Нaушники выдвигaются на oщутимую длинy; - Ремeшки cвободно измeняют cвою длинy; - Еcть 3.5 мм миниджeк для выводa звукa на нaушники + кaчелька рeгулировки грoмкости;

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук