УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Навушники Бездротові Bluetooth Yison TWS-T4 Чорні

Навушники Бездротові Bluetooth Yison TWS-T4 Чорні

  • 619 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Навушники Бездротові Bluetooth Yison TWS-T4 Чорні за 619 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Максимальну свободу рухів та нічим не спотворений звук забезпечать користувачам навушники Yison TWS-T4. Бездротова конструкція і невелика вага зовсім не обмежують руху, аксесуар не заважає при використанні, при цьому міцно фіксується у вухах. Як і інші моделі цього типу, запропонована гарнітура характеризується повною відсутністю штекерів і оголов'я або нашого кріплення, тому аксесуар не зачіпатиме елементів одягу або, наприклад, заважатиме вам під час тренувань або активного відпочинку.
Бездротові навушники з мікрофоном оптимально підходять для телефону. ТВС-гарнітура зручна для всіх, підійде для більшої частини завдань користувача: спілкування з друзями і колегами, відтворення мультимедіа і багато іншого. Для встановлення коннекту передбачено інтерфейс Bluetooth.
Характеристики конструкції та зовнішній вигляд
ТВС-навушники зручно носити, модель без кріплення. Вакуумні навушники комфортно «сідають» у вушному каналі, створюючи першокласну ізоляцію від зовнішніх шумів.
Якщо плануєте багато часу проводити поза приміщенням, наприклад, бігаєте або катаєтесь на велосипеді, враховуйте, що це навушники без вологозахисту, але вони можуть витримати дрібні дії вологи, наприклад, поту.
Технічні характеристики бездротових навушників Yison TWS-T4
Для чистоти звучання бездротові навушники обладнані якісними динаміками. Навушники без шумоподавлення, конструкція випромінювача, акустичне оформлення закритого типу, а також інші особливості точно збалансовані, щоб ви могли насолоджуватися глибоким звучанням та відсутністю зайвих шумів.
Змінити рівень гучності, переключити аудіозапис або відповісти на дзвінок по телефону допоможе зручне керування гарнітурою.
Робота акумулятора та зарядка
Правда, компактні розміри гарнітури Yison TWS-T4 мають і зворотний бік - незначну ємність вбудованої батареї 40mAh. Однак це не проблема, враховуючи наявність зарядного кейсу зі звичайною зарядкою. Він дозволить швидко поповнити заряд, крім того, велика 300mAh ємність акумулятора самого кейсу надовго забезпечить ваші девайси електроенергією. Така батарея гарантує до 4 повних заряджень без додаткових джерел енергії. Після того, як ви використовуєте всю енергію, необхідно зарядити кейс через стандартний інтерфейс Type-C.
Період роботи навушників на одному заряді є досить тривалим у режимі розмови: до 2.5 годин; у режимі музики: до 3.5 годин. Звичайно, точний час роботи залежить від інтенсивності навантаження. Для розмови по телефону та прослуховування музики цифри будуть різними. При цьому під час відновлення заряду ваші вуха відпочиватимуть, це дуже корисно для здоров'я слуху.

Характеристики
Цвет Черный

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук