УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Бездротові навушники Bluetooth Hoco ES43 Lucky sound TWS wireless headset Чорні

 • 966 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Бездротові навушники Bluetooth Hoco ES43 Lucky sound TWS wireless headset Чорні за 966 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Для того щоб бавити час у поїздці будь-куди, люди часто слухають музику. Для цього необхідно мати в наявності навушники. Аксесуар дозволяє в будь-який час слухати щось, вивчати мови або просто розмовляти телефоном. Завдяки стрімкому розвитку технологій навушники регулярно вдосконалюються. Яскравий приклад, бездротові пристрої Hoco ES43 Lucky sound TWS wireless headset. Аксесуар став досить популярним серед людей з низки причин, на які варто звернути увагу.

Особливості моделі
Навушники мають внутрішньоканальну конструкцію. Невеликий розмір аксесуара дозволяє вставляти його у вуха та насолоджуватися звучанням мелодії. У деяких випадках виріб навіть не буде видно. При цьому невеликі навушники включають безліч функцій.
Підключення аксесуара здійснюється через Bluetooth. Подібний варіант можна вважати універсальним, адже таким чином можна під'єднати навушники практично до будь-якої техніки, починаючи від MP3 плеєра і закінчуючи ноутбуком.
Гарнітура передбачає можливість керування голосовими помічниками. Це можливо завдяки наявності чутливого мікрофона з шумом придушення. Таким чином, людині легко даватиме команди, навіть у жвавому місці. У тому числі це дає можливість комфортно вести діалог, не повторюючи щось по кілька разів.

Переваги
Слід звернути увагу на низку переваг аксесуара. Це дозволить людині, яка не стикалася з подібною технікою, гідно оцінити її. З усіх переваг необхідно приділити увагу найбільш значущим:

 1. Надійність. Однією з головних проблем провідних навушників є переламування. Слухаючи музику в кишені, людина може зіпсувати новий аксесуар практично відразу. Бездротові навушники в цьому випадку більш практичні. Вони унеможливлюють небажані поломки, тому що працюють безконтактно, тому й прослужать набагато довше.
 2. Якість звуку. Під час виробництва використовуються чудові матеріали. У зв'язку з цим звучання навушників на смартфоні відмінне. Досить часто, це стає основною причиною придбання гарнітури.
 3. Універсальність. Навушники не мають обмежень щодо підключення. Аксесуар можна вільно використовувати зі смартфоном, плеєром, ноутбуком або навіть персональним комп'ютером. Пристрій підключається через Bluetooth, так що будь-яка техніка, що підтримує подібну функцію, може бути до гарнітури.
 4. Доступність. Завдяки високому попиту на товар вартість навушників досить низька. Будь-яка людина зможе дозволити собі придбати бездротовий пристрій без удару по сімейному бюджету.
При виборі навушників, люди все частіше віддають перевагу гарнітурі, що працює по Bluetooth. Це не дивно, адже сучасні аксесуари досить невеликі, при цьому відрізняються довгою роботою без підзарядки. Після чого протягом кількох годин енергія повністю відновлюється. Також варто додати, що бездротові навушники Hoco ES43 Lucky sound TWS бездротовий headset адаптовані під сучасні голосові помічники, тому використовувати їх у громадських місцях стане ще простіше.

Характеристики:
 • Час роботи у режимі розмови – 3 год;
 • Тип підключення – бездротове;
 • Модуль зв'язку Bluetooth – Bluetooth 5.0;
 • Профілі Bluetooth – Headset, A2DP, AVRCP;
 • Дальність дії – 10 м;
 • Місткість акумулятора - 180 mAh;
 • Час роботи у режимі очікування – 120 годин;
 • Колір чорний.

Характеристики
Состояние Новое
Характеристики Время работы в режиме разговора – 3 ч; Тип подключения - беспроводное; Модуль связи Bluetooth - Bluetooth 5.0; Профили Bluetooth - Headset, A2DP, AVRCP; Дальность действия – 10 м; Емкость аккумулятора - 180 mAh; Время работы в режиме ожидания – 120 часов; Цвет - черный.
Цвет Черный

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук