УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Комп'ютерні колонки акустика 2.0 JNS-12 від мережі 220V Чорні із сірим

Комп'ютерні колонки акустика 2.0 JNS-12 від мережі 220V Чорні із сірим

  • 442 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Комп'ютерні колонки акустика 2.0 JNS-12 від мережі 220V Чорні із сірим за 442 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Персональні комп'ютери модернізують майже щодня. Це дозволило зробити техніку доступною будь-яким верствам населення. На сьогоднішній день майже в кожній родині є ПК. Однак, його недолік полягає у відсутності вбудованих колонок. Тому слід придбати пристрій окремо. Рекомендується розглянути акустичну модель 2.0 JNS-12, яка має чимало переваг.

Опис моделі
Як основний матеріал для виготовлення корпусу колонок застосовується якісний пластик. Спереду приладу знаходиться металева сітчаста пластина, завдяки якій звук не заглушується. Відразу під нею розташовуються динаміки.
Колонки 2.0 JNS-12 з'єднані між собою дроти. На лівому виробі є регулятор гучності. Не потрібно налаштовувати кожну колонку окремо, достатньо встановити потрібні параметри на одному пристрої.
Особливістю приладу є можливість посилити звук. Це зумовлюється нюансами пристрою. Сигнал, що йде від зовнішнього джерела, передається вбудовані динаміки. Під час цього процесу відбувається резонанс, що у результаті дозволяє значно посилити задану потужність звучання чогось.

Переваги товару
На ринку є широкий вибір товару, але слід навести ряд переваг акустичних колонок 2.0 JNS-12. Це дозволить побачити вигоду придбання приладу. Серед основних переваг слід виділити такі:

  1. Якість звуку. Порівняно з іншими пристроями, акустичні колонки передають мелодію набагато краще. Якість звучання значно покращується, із чим їх пов'язана популярність.
  2. Підвищення гучності. Акустичні стовпчики не завжди підключають до комп'ютера. Іноді їх використовують для відтворення аудіофайлів на смартфонах. Нерідко мобільні телефони не відрізняються гучністю. Однак акустичні стовпчики допоможуть вирішити це питання. Таке рішення може виручити за необхідності проведення невеликого заходу та відсутності персональних комп'ютерів поблизу.
  3. Невеликі габарити. Колонки досить малі. Їх легко переносити як ручну поклажу, адже розмір приладу складає лише 180х70х67 мм.
Акустичні стовпчики давно зарекомендували себе з позитивного боку. Вся справа в тому, що вони чудово передають звуки від носія. Наприклад, через цей факт їх цінують геймери. Прилад дозволяє людині чути навіть незначні звуки, що в деяких випадках дозволяє швидше зреагувати або визначити його напрямок.

Висновок
Колонки є невід'ємною частиною комп'ютера. Важко уявити собі людину, яка б грала чи дивилася фільми без звуку. Однак ПК не єдина техніка, де використовують колонки. Нерідко пристрій підключають до музичних центрів або навіть телевізора. При цьому дуже важливо, щоб якість звучання була відмінною. Адже саме від цього залежить, чи людина отримає задоволення від включеного фільму чи улюбленої пісні. Акустичні колонки з лишком виправдають очікування людей і подарують безліч позитивних емоцій.

Характеристики:
· Матеріал: пластик;
· Регулювання: гучність;
· Тип акустики: 2,0;
· Загальна вихідна потужність, RMS: 10 Вт;
· Частотний діапазон: 100 Hz - 20 kHz;
· Відношення сигнал/шум: > 70 дБ;
· Розмір колонки: 180х70х67 мм
Комплектація:
· Колонки;
· Упаковка.

Характеристики
Артикул 48056
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Комплектация Колонки; Упаковка.
Материал Металл
Мощность, Вт 10
Питание От сети
Подключение Проводное
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Тип Компьютерная
Характеристики Материал: пластик; Регулировка: громкость; Тип акустики: 2,0; Общая выходная мощность, RMS: 10 Вт; Частотный диапазон: 100 Hz – 20 kHz; Отношение сигнал / шум: > 70 дБ; Размер колонки: 180х70х67 мм

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук