УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Столик для ноутбука з охолодженням Laptop Table T8

 • 689 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Столик для ноутбука з охолодженням Laptop Table T8 за 689 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Ноутбуки – це практична техніка. На відміну від стаціонарних комп'ютерів, пристрій можна вільно пересувати по всій площі приміщень. Однак для комфортної роботи потрібна підставка та додаткове охолодження, яке допоможе захистити від перегріву. У такому випадку можна звернути увагу на столик для ноутбука Laptop Table T8. Наприклад слід дізнатися особливості конструкції.

Особливості моделі
Для виробництва столика використається алюмінієвий сплав. Матеріал має хорошу стійкість до різних дій. Завдяки своїм особливостям вдається збільшити експлуатаційний період підставки під ноутбук. Техніка добре справляється із навантаженнями. Максимальна вага, яку вдасться витримати столику, становить 25 кілограмів.
Столик для ноутбука Laptop Table T8 дозволяє спростити роботу. Людина зможе нахиляти підставку на ніжках до 50 °. Тоді як розсувні ніжки здатні підніматися на півметрову висоту. Завдяки цим можливостям кожен зможе настроїти положення екрана під власні вимоги. Для додаткової зручності збоку знаходиться спеціальна підставка, необхідна для мишки.
Для роботи охолодження до двох вентиляторів підключено шнур USB. Його можна приєднати як до стаціонарного джерела живлення, так і до ноутбука. Додатковий аксесуар буде однаково добре працювати незалежно від вибору джерела живлення.

Переваги товару
Сучасна техніка, зокрема ноутбуки стають дедалі доступнішими. Однак виникає низка труднощів, які пов'язані з конструкційними особливостями. Полегшити роботу допомагають столик для ноутбуків Laptop Table T8. Для прикладу варто дізнатися про їх основні переваги:

 1. Міцність. Завдяки особливостям матеріалу техніка має гарну зносостійкість. Столик здатний витримати навантаження до 25 кг без деформації та втрати початкових характеристик.
 2. Охолодження. Від перегріву техніка може гірше працювати. Для прискорення продуктивності на столику є вентилятори. Кулер збереже ноутбук і не дасть згоріти дорогим елементам приладу.
 3. Мобільність. Однією з особливостей столика стає невелика вага та можливість складатися. Маса виробу становить лише 1,75 кг. Склавши столик, його можна зберігати у будь-якому зручному місці приміщення.
 4. Зручність. Столик для ноутбуків дозволяє збільшити продуктивність шляхом налаштування робочого місця під свої потреби. Для цього виробником передбачена можливість регулювання кута нахилу та висоти виробу.
 5. Доступність. Незважаючи на всі особливості, стіл для ноутбуків має прийнятну вартість. Завдяки автоматизації виробничого процесу вдається зробити виріб доступнішим. Таким чином, людина зможе заощадити гроші на придбання.
Ноутбуки дозволяють працювати будь-де. Проте це завжди зручно. Щоб зробити роботу комфортнішою, слід звернути увагу на столик для ноутбуків Laptop Table T8. Людина зможе відрегулювати техніку під свої індивідуальні вимоги та зробити процес експлуатації комфортнішим.

Переваги столика:
 • Екран розташований досить високо, при тривалій роботі не затікає шия.
 • Легко працювати із клавіатурою.
 • Немає проблем з вентиляцією комп'ютера, тому що в ньому вбудований вентилятор, який працює від ноутбука через USB вхід.
 • На столику відведено спеціальне місце для мишки.
 • Зроблений із сплаву алюмінію. Цей матеріал обраний не випадково - він дозволяє приймати будь-яку форму столика, також краще дозволяє циркулювати повітря, коли ноутбук стоїть на ньому.
 • Легкість у закріпленні будь-якої позиції. Спеціально розроблений дизайн шарнірів дозволяє легко закріпити столик під будь-яким кутом і підходить під усі ваші улюблені положення.
 • У складеному вигляді стіл дуже компактний, легко можна знайти місце для його зберігання.
Характеристики:
 1. Розмір у складеному вигляді - 49 х 27 х 6 см.
 2. Розмір робочої поверхні - 42 х 27 см.
 3. Розмір додаткової поверхні – 16 х 18 см.
 4. Кількість вентиляторів - 2.
 5. Підключення через USB.
 6. Максимальна висота – 50 см.
 7. Кут нахилу основної поверхні столу - до 50 °, Максимальне навантаження - 25 кг.
 8. Матеріал – сплав алюмінію, Вага – 1,75 кг.

Характеристики
Тип Столик

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук