УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Робот скарбничка-сейф Robot Bodyguard БЛАКИТНЯ 3473 VJ

  • 546 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Робот скарбничка-сейф Robot Bodyguard БЛАКИТНЯ 3473 VJ за 546 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Дитинство - це найкращий час життя, основна частина якого проходить за іграми. Цим слід скористатися та прищеплювати дитині корисні навички. Щоб дозвілля приносило якнайбільше користі розумно вдаватися до використання сучасних іграшок. Відмінним прикладом стає робот-скарбничка. Техніка має кілька особливостей, з якими можна стисло ознайомитися.

Особливості моделі
Основним матеріалом виготовлення іграшки скарбнички стає безпечний для дітей пластик. Виріб виходить досить стійким до механічних навантажень і водночас має невелику масу. Щоб унеможливити отримання травм під час гри, краї корпусу зробили округлими. Це не тільки робить робота більш безпечним, а й випромінює естетичні показники.
Скарбничка може приймати гроші, причому це стосується не лише монет. Також сейф здатний приймати купюри. Іграшка діє як справжній банкомат. Всовуючи у спеціальний довгастий отвір купюру, техніка втягує її всередину та залишає у спеціальному сховищі.
Щоб убезпечити заощадження на сейфі на сейфі є пароль. Дитина зможе змінити початкову комбінацію на власну. Це зробить доступ до накопичених грошей обмеженим.
Іграшка має додаткові функції, які урізноманітнюють дозвілля і принесуть практичну користь. Наприклад, при одночасному натисканні комбінації клавіш * # відбудеться відтворення аудіо мелодії. У тому числі, дитина має можливість включити ультрафіолетову лампу, яка дозволяє перевірити справжність купюр. Для цього слід затиснути *. Комбінації клавіш працюють лише при закритому сейфі, це слід враховувати.

Переваги товару
Сучасні іграшки приносять багато користі. Блакитна скарбничка-сейф Robot Bodyguard 3473 VJ не стає винятком. Для іграшки характерна низка переваг, на частину з яких слід звернути увагу:

  1. Розвиток. Під час дозвілля дитина отримає цінні для життя навички. Фінансова грамотність дуже важлива у будь-якому віці. Разом із цією навичкою дітям стане набагато простіше вже у школі.
  2. Дизайн. Щоб дітям було цікаво грати з роботом-сейфом, під час виробництва велику увагу було приділено зовнішньому вигляду. Дизайн вийшов яскравий та привабливий, він гарантовано сподобається дитині та її друзям.
  3. Додаткові можливості. Крім основного призначення, іграшка може порадувати музикою або включенням ультрафіолетової лампи. Ці можливості дозволять урізноманітнити дозвілля та познайомитися з принципом дії реальної техніки та деяких професій.
  4. Вартість. Ще одним важливим фактором стає ціна виробу. Доступність робота-скарбнички дозволяють кожній людині придбати її для своєї дитини.
Як показує практика, діти набагато краще засвоюють нові знання через дозвілля. Тому слід набувати техніки, яка допоможе розвиватися. Скарбничка-сейф Robot Bodyguard 3473 VJ познайомить дитину з принципом дії банкомату, а також прищепить таку корисну навичку як фінансова грамотність. Разом з іграшкою діти будуть не лише весело проводити час, а й навчатиметься.

ПРИЙМАЄ КУПЮРИ ТА МОНЕТИ
  • Тепер збирати гроші ваша дитина зможе не лише копійки, а й купюри.
  • Сейф приймає купюри за принципом банкомату.
ПЕРЕВІРИТИ СПРАВЖНІСТЬ КУПЮР
  • Режим ультрафіолету дозволяє перевірити купюри на справжність, для цього слід увімкнути ультрафіолетову лампу затиснувши кнопку * із зачиненими дверима. Після загориться ультрафіолетова лампа і автоматично вимкнеться через 15 секунд
СЛУХАТИ ДИТЯЧІ МЕЛОДІЇ
  • Система переключиться в музичний простір, якщо користувач натисне * # одночасно, коли двері зачинені. У музичному режимі можна вибирати пісні цифровими кнопками.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПАРОЛЬ
  • Використання пароля для відкриття дверей: введіть попередньо встановлений пароль (за замовчуванням пароль: 4️⃣6️⃣2️⃣4️⃣ )натисніть клавішу відбитка пальця, і система відкриє двері, якщо пароль правильний.

Характеристики
Артикул 47523
Высота 24 см
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Размеры Размеры: 24 х 13 х 13 см.
Состояние Новое
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Цвет Голубой

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук