УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Робот скарбничка-сейф Robot Bodyguard 3473 VJ Рожева

  • 546 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Робот скарбничка-сейф Robot Bodyguard 3473 VJ Рожева за 546 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Фінансова грамотність – це важлива навичка людини, яка стане в нагоді в будь-якому віці. Тому розумно навчати дітей правилам поводження з грошима з ранніх років. Найбільш ефективним способом набуття нових навичок стане використання іграшок. Йдеться про роботу-сейф. Виріб має деякі особливості, завдяки яким сподобається дитині. Наприклад варто коротко розглянути конструкцію.

Особливості моделі
Виріб виконаний із пластмаси. Міцний і легкий матеріал робить сейф стійким до механічних впливів і водночас дозволяє дитині вільно носити її без особливих зусиль. Для комфорту на верхній частині корпусу знаходиться ручка.
Однією з основних особливостей сейфу є можливість ухвалення будь-яких коштів. Дитина зможе кидати всередину монетки та купюри різного номіналу. Електричний прилад затягуватиме гроші як у справжніх банкоматах. Це зробить процес накопичення коштів більш цікавим.
Для захисту заощаджень на іграшці є пароль. Оригінальна комбінація клавіш убереже заощадження від стороннього втручання. Таким чином, дитина зможе бути впевненою, що її гроші нікуди не пропадуть, а також зрозуміє важливість збереження анонімності пароля.
Також на корпусі є ультрафіолетова лампа. Вона дозволяє визначати справжність купюр. Натиснувши спеціальну клавішу *, за умови, що сейф закритий, на 15 секунд загориться лампа. Після цього вона автоматично відключиться.

Переваги товару
Іграшка-скарбничка стане чудовим придбанням для дітей. Сейф є гарним подарунком з низки причин. Для прикладу варто звернути увагу на деякі переваги, наприклад:

  1. Ефективне здобуття знань. Згідно з дослідженнями, діти краще засвоюють інформацію, якщо вона передається під час гри. Сейф-робот дозволить освоїти фінансову грамотність, важливість збереження анонімності пароля та принцип дії банкоматів.
  2. Додаткові функції. Крім основних можливостей у вигляді зберігання накопичень, дитина зможе слухати музику. Щоб увімкнути певну мелодію необхідно одночасно натиснути комбінацію клавіш * #. Музика почне грати за умови закритих дверей сейфа.
  3. Виняток підробок. Ультрафіолет дозволяє перевіряти справжність купюр. Це виключить попадання в сейф підробок і з часом дозволить розпізнавати гроші без сторонніх приладів.
  4. Доступність. Незважаючи на всі особливості, сейф має розумну вартість. Оптимізація виробництва дозволяє реалізовувати іграшку за доступною ціною. Таким чином кожна людина зможе придбати виріб без удару по сімейному бюджету.
Щоб дитині було простіше у майбутньому, розумно прищеплювати їй важливі навички якомога раніше. Особливо цінна фінансова грамотність. Правильне ставлення до грошей сильно спростить подальше життя дітей. Тим більше, що процес навчання супроводжуватиметься іграми, що зробить його не лише корисним, а й принесе багато позитивних емоцій.

ПРИЙМАЄ КУПЮРИ ТА МОНЕТИ
  • Тепер збирати гроші ваша дитина зможе не тільки копійки, а й купюри.
  • Сейф приймає купюри за принципом банкомату.

ПЕРЕВІРИТИ СПРАВЖНІСТЬ КУПЮР
  • Режим ультрафіолету дозволяє перевірити купюри на справжність, для цього слід увімкнути ультрафіолетову лампу затиснувши кнопку * із зачиненими дверима. Після загориться ультрафіолетова лампа і автоматично вимкнеться через 15 секунд
СЛУХАТИ ДИТЯЧІ МЕЛОДІЇ
  • Система переключиться в музичний простір, якщо користувач натисне * # одночасно, коли двері зачинені. У музичному режимі можна вибирати пісні цифровими кнопками.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПАРОЛЬ
  • Використання пароля для відчинення дверей: введіть пароль, який було встановлено заздалегідь (пароль за замовчуванням: 4️⃣6️⃣2️⃣4️⃣ )натисніть клавішу відбитка пальця, і система відкриє двері, якщо пароль правильний.

Характеристики
Состояние Новое
Цвет Розовый

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук