УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Бездротовий Джойстик 6 в 1 для ПК/PS2/PS3/PC360/ANDROID TV/WIN10 червоний вібро

  • 618 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Бездротовий Джойстик 6 в 1 для ПК/PS2/PS3/PC360/ANDROID TV/WIN10 червоний вібро за 618 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Бездротовий Джойстик 6 в 1 для ПК/PS2/PS3/PC360/ANDROID TV/WIN10 червоний вібро

17 кнопок + 2 аналогові джойстики, вібро режим.
бездротове підключення.
Підтримка PC / PS1 / PS2 / PS3 / PC360 / Android TV / TV Box / Win10
Додається посібник та диск із драйверами.
В останні роки все більше ігрових проектів презентується з орієнтацією використання геймпада. Нічого дивного тут немає – ергономічний пристрій створений спеціально для розваг, тому легко витісняє клавіатуру з ігрової індустрії. Зручне розташування кнопок керування дозволяє насолодитись усіма можливостями гри, які при використанні клавіатури та миші залишалися недоступними.

Але це не означає, що можна купити абсолютно будь-який маніпулятор. Вибір геймпада для ПК – досить складне завдання. Для того щоб ігровий пульт став справжньою радістю для геймера, він повинен мати деякі властивості.

Розглянемо, який він – найкращий геймпад для ПК.

Кросплатформеність
Спочатку слід визначитися з платформою, на якій геймпад буде використовуватися. Для персонального комп'ютера знадобиться маніпулятор із роз'ємом USB.

Дротовий vs бездротовий геймпад для пк

Основний плюс застосування бездротових технологій – безмежна свобода пересування у просторі. Не доведеться турбуватися про цілість і безпеку дроту, та й заважати нічого не буде. З мінусів – коштують бездротові геймпади для ПК дорожче, ніж провідні побратими, та й вага їх за рахунок використання автономних джерел енергії трохи більше.

Кількість кнопок
Більше – не завжди краще. Для повноцінного використання всіх можливостей у більшості ігор вистачить 10 кнопок. Додатковим бонусом може бути хіба наявність тригерів – куркових кнопок під вказівними пальцями. Однак, вони без проблем замінюються іншими кнопками.

Подивитися потрібно і наявність аналогових джойстиків. Вони можуть знадобитися практично у всіх іграх, окрім хіба що файтингів та футбольних симуляторів. Аналогові елементи допомагають краще орієнтуватися в ігровому просторі: управління стає комфортнішим, тому не варто їх нехтувати.

Наявність вібровіддачі
Незважаючи на те, що відсутність вібромотора не позначається на функціональності геймпада, він може стати дуже приємним доповненням до пристрою. Завдяки такому зворотному зв'язку геймер з головою занурюється в ігровий світ, використовуючи три з п'яти почуттів: слух, зір та дотик. Тактильні відчуття подарують незабутні враження від проходження улюбленої гри, посилюючи ефект присутності - адже гравець на собі відчує всі вибухи та удари завдяки вібрації.

Найважливішою характеристикою геймпада є його індивідуальна зручність для конкретної людини. Зрештою, на питання, який геймпад кращий для ПК, у кожного геймера буде своя відповідь. Тому в першу чергу при покупці маніпулятора потрібно звернути увагу на відчуття його використання.

Характеристики
Артикул 45425
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Тип Джойстик
Цвет Красный

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук