УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Оригінальна дитяча скарбничка-сейф Face Recognition Money BOX із кодовим замком Синя

 • 540 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Оригінальна дитяча скарбничка-сейф Face Recognition Money BOX із кодовим замком Синя за 540 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Дітей необхідно навчати із самого дитинства. Одним з важливих навичок, які стануть у нагоді в житті, це вміння правильно розпоряджатися грошима. Для цього слід усе перетворювати на гру, що дозволить дитині краще засвоювати знання. У цьому питанні допоможе скарбничка-сейф. Виріб має деякі особливості, через які вона сподобається дітям. Наприклад варто коротко розглянути техніку.

Особливості моделі
Скарбничка виготовляється із якісного пластику. Матеріал відмінно витримує механічні навантаження та вплив сонячних променів, що дозволяє збільшити тривалість експлуатаційного періоду. Зламати скарбничку буде не так просто, що дуже важливо, адже діти можуть бути непосидями.
Модель виконана у вигляді сейфа. Усередині знаходяться два резервуари для зберігання грошей. У першому розміщені монети, які потрапляють через невеликий отвір нагорі скарбнички. Купюри слід вставляти в проріз на лицьовій частині виробу. Варто зазначити, що гроші затягуватиме всередину як у сучасних терміналах оплати послуг.
Для відкриття скарбнички потрібно ввести пароль. Рекомендується змінити заводський код на власний. Це дозволить дитині захистити свої накопичення та при необхідності вилучити їх із сейфа.

Переваги товару
На даний момент існує велика кількість виробів для зберігання заощаджень. Однак коли йдеться про дитину, не слід приділяти увагу стандартним моделям накопичено. Набагато розумніше розглянути техніку для зберігання грошей у вигляді іграшки. Для прикладу варто звернути увагу на ряд переваг скарбнички:

 1. Ефективне навчання. Як показує практика, діти набагато краще засвоюють інформацію, коли вона подається у вигляді гри. Навчання фінансової грамотності важливо розпочинати з раннього віку. Навичка поводження з грошима ніколи не буде зайвою. Тому розумно використовувати скарбничку-сейф.
 2. Сортування. Скарбничка має кілька відсіків для зберігання грошей. Монети буде розміщено в одному місці, а купюри в іншому. Таке рішення дає змогу виключити випадкові пошкодження грошей.
 3. Надійний захист. Усі накопичені гроші не можна просто так дістати. Для цього потрібно знати унікальний пароль, який вигадав власник. Таке рішення оберігає накопичення від несумлінних гостей. У той же час можливість відкривати і закривати сейф виключають необхідність розбивати скарбничку при заповненні і купувати нову.
 4. Доступність. Скарбничка-сейф має розумну вартість. Бюджет сім'ї не постраждає від покупки виробу, при цьому у дитини з'явиться можливість регулярно грати та навчатись.
Правильно розпоряджатися грошима дуже важливо. Ця навичка сильно полегшить життя надалі, тому розумно набувати його якомога раніше. Щоб полегшити процес засвоєння інформації дитиною, людині слід перетворити все на гру. Таким чином, діти отримають багато позитивних емоцій, урізноманітнять дозвілля та набудуть цінних для самостійного життя навичок.

Переваги:
 • Оригінальність. Оригінальна скарбничка з кодовим замком – чудовий подарунок для дитини.
 • Зручність. Скарбничка сейф це надійний спосіб зберігати та накопичувати гроші.
 • Універсальність. Електронна скарбничка приймає будь-які гроші, як монети, так і купюри.
 • Навчає дитину економії. Ця скарбничка навчить дитину фінансової грамотності.
Характеристики:
 • Матеріал – пластик;
 • Розмір 20*13,5*13,5 см;
 • Перший код відкриття – 0000.
Комплектація:
 1. Скарбничка-сейф.
 2. Заводське упакування.

Характеристики
Артикул 48899
Материал Пластик
Особенности Для купюр, Электронная, Многоразовая
Состояние Новое
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Тематика Предметы
Цвет Синий

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук