УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Машина на радіокеруванні DRIFTER Turbo Air-Released з підсвічуванням та парою Синя

 • 1135 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Машина на радіокеруванні DRIFTER Turbo Air-Released з підсвічуванням та парою Синя за 1135 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Діти переважно проводять свій час за іграми. Дозвілля дуже важливе для розвитку та створення гарного настрою дитини. Для цього чудово підійдуть сучасні іграшки. Однією є машинка на пульті управління. Для того, щоб зрозуміти вигоду її придбання, варто звернути увагу на особливості виробу.

Особливості моделі
Насамперед слід приділити увагу дизайну іграшки. Машинка на пульті управління виконана у футуристичному стилі. Модель має плавні переходи на кутах, що додає дизайну якийсь шарм. Завдяки цьому не тільки дитина буде захоплена виконанням іграшки, а й її батьки.
Техніка може розвивати швидкість до 10 кілометрів на годину. Незважаючи на те, що іграшка рухається досить швидко, при зіткненні не буде пошкоджень. Вся справа полягає у високоміцній пластмасі, яка лежить в основі виробництва машинок на пульті керування.
Як і будь-яка іграшка, модель може рухатися у всіх напрямках. Однак особливість даної моделі полягає у можливості пересування боком. Це обумовлюється наявністю роликових коліс, що розширюють функціонал виробу.
Для більшого задоволення від ігор в машинці розміщені світлодіоди. Підсвічування та музика роблять поїздки більш захоплюючими та захоплюючими. Реалістичності додає штучна холодна пара.
Іграшка працює на потужному акумуляторі, ємність якого становить 7.4 V. Якісний енергоносій дозволить дитині довгий час грати безперервно.

Переваги товару
На сьогоднішній день існує великий вибір машинок на пульті керування. Незважаючи на це людині, яка вирішила обзавестися іграшкою, варто звернути увагу саме на цю модель. Існує ряд причин, через які слід це зробити, з найбільш значущих можна виділити такі:

 1. Надійність. Машинки на пульті керування виробляють із якісного матеріалу. Таким чином, під час дозвілля значно знижується шанс зламати іграшку при невдалому зіткненні з перешкодою.
 2. Великий спектр можливостей. Машинка здатна швидко рухатися будь-якими площинами. При натисканні на спеціальну кнопку вона трансформується, перетворюючись на позашляховик. Тому з нею можна грати на будь-якому ґрунті.
 3. Візуальне оформлення. Зовнішній вигляд іграшки дуже важливий для дитини. Тому до створення машини на пульті управління поставилися серйозно. Незвичайний футуристичний дизайн, який підкреслюється освітленням та штучною парою, надають іграшці цінності в очах дітей.
 4. Розумна вартість. Незважаючи на всі переваги, ціна іграшки не велика. Виробник оптимізує процес виготовлення, що в кінцевому підсумку дає можливість багатьом людям придбати машину на пульті керування.
Для багатьох людей дитинство найкращий період життя. Щоб дитина проводила час якнайцікавіше, слід забезпечити їй якісні іграшки. Машинка на пульті керування стане чудовим подарунком для дітей. Ігри з нею принесуть багато радості.

особливості:
 • Підсвічування корпусу та вихлопної труби;
 • музика;
 • Холодна пара з вихлопної труби. У комплексі з підсвічуванням створює гарний ефект у темряві;
 • Їздить вперед/назад, вправо/ліворуч;
 • Завдяки роликовим колесам може всім корпусом пересуватися праворуч/ліворуч;
 • Повертається на 360⁰;
 • Відскакує від перешкод.
Технічні характеристики:
 1. Машинка працює від акумулятора 7.4V.
 2. Пульт керування працює від 2-х батарей 1.5 V АА (не входять до комплекту).
 3. Розмір упаковки: 40 см × 24 см × 19 см
 4. Розмір машинки: 30 см × 23 см × 13 см
Комплектація:
 • Машинка;
 • Пульт керування;
 • Пристрій для керування жестами;
 • USB кабель для заряджання;
 • Піпетка для води.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук