УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Машина на радіокеруванні DRIFTER Turbo Air-Released з підсвічуванням та парою Червона

 • 1209 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Машина на радіокеруванні DRIFTER Turbo Air-Released з підсвічуванням та парою Червона за 1209 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Основний час дитини витрачається на дозвілля. Для цього дітям купують іграшки. У сучасному світі існує великий вибір виробів для дозвілля, проте особливо слід зазначити машинку на пульті керування. Виріб відрізняється від аналогів рядом особливостей, які можна коротко розглянути.

Особливості моделі
Для виробництва іграшки використовують якісну пластмасу. Матеріал має відмінну стійкість до механічних впливів. Швидкість розгону іграшки може досягати 10 кілометрів на годину. Незважаючи на це, при зіткненні не виникає пошкоджень. Таким чином, довговічність виробу значно зростає.
Машинку на пульті управління створено з урахуванням побажання дітей. Футуристичний дизайн, в якому оформлена іграшка, сподобається будь-якій дитині. Додатково естетичне задоволення приносять підсвічування та музичний супровід при включенні. Візуальна можливість випускати пару з вихлопної труби захопить навіть дорослого.
Незважаючи на велику кількість можливостей машинки на пульті управління, у неї досить містка батарея. Місткість акумулятора становить 7.4 V. Одного заряду вистачить на довгий час.

Переваги товару
Іграшки важливі для будь-якої дитини. Тому слід обирати лише якісний товар. Серед великої конкуренції серед техніки для дозвілля, людині варто звернути увагу саме на машинку з дистанційним керуванням. Іграшці характерні ряд переваг, з яких варто виділити наступні:

 1. Свобода руху. Машинка не скута у пересуванні. При розробці було додано можливість їздити не тільки у всіх напрямках, а й пересуватися боком. Це стало доступним завдяки використанню в техніці роликових коліс.
 2. Можливість трансформації. Машинка на пульті управління здатна їздити будь-якою дорогою. Навіть ґрунт не стане перепоною, адже при натисканні на спеціальну кнопку вона трансформується. Це значно розширить змогу ігор дитини.
 3. Надійність. У разі зіткнення з перешкодою машинка від'їде назад і корпус не буде пошкоджений. Виробник приділив велике значення надійності так як діти не завжди можуть бути обережними.
 4. Простота керування. У пульті немає нічого зайвого. Тому будь-яка дитина інтуїтивно розбереться в керуванні машинкою і відразу після розпакування зможе приступити до ігор.
 5. Доступність. Іграшка виконана з відмінного матеріалу та має незвичайний дизайн. При цьому машина на пульті управління має доступну ціну. Техніка реалізується з мінімальною націнкою, у зв'язку з чим будь-яка людина може порадувати дитину чудовим подарунком.
Будь-якій дитині подобається грати з гарними іграшками. Це дозволяє отримувати більшу насолоду. Машинка на пульті управління не розчарує дитину. Можливість розвивати досить велику швидкість зі збереженням відмінної маневреності в сукупності з візуальними світлошумовими ефектами роблять іграшку найкращим вибором як подарунок для дітей.

особливості:
 • Підсвічування корпусу та вихлопної труби;
 • музика;
 • Холодна пара з вихлопної труби. У комплексі з підсвічуванням створює гарний ефект у темряві;
 • Їздить вперед/назад, вправо/ліворуч;
 • Завдяки роликовим колесам може всім корпусом пересуватися праворуч/ліворуч;
 • Повертається на 360⁰;
 • Відскакує від перешкод.
Технічні характеристики:
 • Машинка працює від акумулятора 7.4V.
 • Пульт керування працює від 2-х батарей 1.5 V АА (не входять до комплекту).
 • Розмір упаковки: 40 см × 24 см × 19 см
 • Розмір машинки: 30 см × 23 см × 13 см
Комплектація:
 1. Машинка;
 2. Пульт керування;
 3. Пристрій для керування жестами
 4. USB кабель для заряджання;
 5. Піпетка для води.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук