УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Бездротовий Джойстик Sony Геймпад PS3 для Sony PlayStation PS

  • 454 Грн

  • Виробник: Sony
  • Модель: 46149

  • Артикул: 1629676089

  • Наявність: Продано

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Бездротовий Джойстик Sony Геймпад PS3 для Sony PlayStation PS за 454 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Бездротовий Джойстик Sony Геймпад PS3 для Sony PlayStation PS
Sony Computer Entertainment Inc. випустила новий бездротовий контролер DualShock 3 із функцією вібрації для розважальної системи PlayStation 3. Дизайн зберіг спільні риси та філософію класичного контролера DualShock для PlayStation. Незважаючи на наявність функції вібрації, у контролері збереглася і система розпізнавання руху рук у трьох вимірах – Sixaxis. Поєднання зворотного зв'язку і системи розпізнавання руху занурять гравця глибше у віртуальний світ і зроблять події, що відбуваються в грі, більш реалістичними. Гравець зможе "на собі" відчути вибухи, удари, рухи та інші події, що розгортаються на екрані. Розробники ігор обіцяють включати підтримку функції зворотного зв'язку у нові ігри. Старі ж ігри отримають підтримку DualShock 3 за допомогою програмного оновлення, яке легко і просто завантажується через розважальну мережу PlayStation Network.
Бездротовий контролер DualShock 3 для PlayStation 3 забезпечує функцію вібрації та розпізнавання рухів у трьох площинах та точне та інтуїтивне керування ігровим процесом. Завдяки використанню технології Bluetooth до однієї ігрової системи можна підключити одночасно до 7 бездротових контролерів без використання додаткових зовнішніх пристроїв. Підключивши DualShock 3 до USB-порту PlayStation 3, ви зможете грати одночасно заряджаючи акумуляторні батареї бездротового контролера. Повного заряду батарей вистачає на 30 годин бездротової гри.
Повний комплект аналогових та цифрових кнопок та два аналогових джойстика. Унікальна система розпізнавання становища у просторі. Фірмова технологія вібровіддачі для більшого занурення у гру. Бездротовий інтерфейс Bluetooth дозволяє одночасно підключити до однієї консолі до 7 контролерів DualShock 3. Заряджання акумуляторів під час гри під час підключення до USB-порту. До 30 годин автономної роботи з повним зарядом акумуляторів. Для підключення та заряджання контролера використовуйте USB-кабель (A - тип Mini-B), що додається до системи PlayStation 3.

Характеристики
Артикул 46149
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Состояние Новое
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Цвет Синий

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук