УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

3D принтер для дитячої творчості 3D Create Machines з 3D-маркером

 • 766 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити 3D принтер для дитячої творчості 3D Create Machines з 3D-маркером за 766 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Майбутнє дитини слід планувати з самого дитинства. Для цього необхідно розвивати у дітях любов до науки та творчості. Сучасні технології дозволяють полегшити поставлене перед батьком завдання. Дитина зможе краще засвоювати інформацію завдяки 3D принтерам. Прилад має ряд особливостей, які роблять чудовою підмогою у дозвіллі та навчанні.

Особливості
3D принтер має невеликі габарити – 36х25х12 сантиметрів. Маса виробу складає всього 900 грам. А основний матеріал – безпечний пластик. Подібні характеристики дозволяють комфортно використовувати вироби маленьким дітям віком від трьох років. Вони самостійно зможуть носити принтер за потреби.
У комплекті із виробом також включені додаткові елементи для створення 3D виробів. Наприклад, кілька баночок з яскравим гелем, трафарети та формочки для моделювання. Також дитина матиме можливість самостійно створювати фігури. У цьому йому допоможе трафарет для вільного моделювання.

Коли нагоді
Для багатьох людей 3D-принтер незнайома техніка. З цієї причини слід виділити кілька напрямків, де може використовуватися виріб:

 1. Навчання. Як показує практика західних країн, засвоєння матеріалу відбувається набагато краще за додаткового використання 3D принтера. Техніка робить процес навчання більш цікавим, наприклад, дитина може самостійно створити макет атома та розглянути його.
 2. Дозвілля. Принтер може створювати іграшки для дітей. У дитини відкриється можливість робити речі такими, якими вона їх бачить. Це не тільки розвиває творчі здібності, а й захоплює малюка.
 3. Пошук себе. 3D моделювання за допомогою принтера допоможе дитині відкрити для себе низку професій, які могли її раніше не залучати.
 4. Можливість заробітку. Практика показує, що гра може перетворитися на додатковий прибуток для сім'ї. Деякі діти вже запатентували пристрої, створені за допомогою 3D-принтера.
Як можна помітити, виріб може використовуватись не лише для ігор. 3D принтери допоможуть дитині засвоювати матеріал, а також позбудеться стереотипів та відкрити для себе низку нових професій.

Переваги товару
Техніка має ряд особливостей, які роблять її придбання вигіднішим для людини. Для прикладу варто звернути увагу на кілька переваг:
 • Безпека. Матеріали не токсичні та швидко застигають. Дитині досить важко нашкодити собі. Це робить використання принтера безпечнішим.
 • Багатофункціональність. Дитина може не лише грати, а й розвиватись. Навчання перетворитися на цікавий процес, що зробить подальше здобуття знань комфортнішим.
 • Простота. Розібратися з управлінням не важко. Так як виріб спрямований на дітей, робота з ним не викликає проблем.
3D принтери активно використовуються по всьому світу для дозвілля та розвитку дітей. При цьому вартість техніки досить доступна для людей будь-якого рівня достатку. Тому кожен зможе придбати принтер для дітей.

Особливості набору для дитячої творчості IDO3D The Original 3D Maker:
 • У набір входять трафарети та формочки, які полегшують процес творення;
 • За допомогою ультрафіолетової лампи та спеціального гелю Ваше маля може створювати гарні вироби: тварин, прикраси або моделі машин;
 • Склад гелю абсолютно безпечний для здоров'я, а лампа працює лише при закритій кришці;
 • Відсутність високих температур, небезпечного випромінювання та токсичних речовин;
 • Застигання пластику відбувається за кілька хвилин;
 • В одному виробі можна використовувати декілька кольорів;
 • Тренує уважність та розвиває уяву;
 • Набір не займає багато місця.
Характеристики:
 1. Вік: від 3 років;
 2. Вага: 900 г;
 3. Матеріал: пластик;
 4. Розмір пакування: 36х25х12 см.
В комплекті:
 • 3D Maker - пристрій з ультрафіолетовою лампою;
 • 4 тюбики з гелем різних кольорів (жовтий, фіолетовий, синій, червоний);
 • 4 формочки для моделювання;
 • 5 трафаретів;
 • 1 додаткові трафарети для вільного моделювання;
Інструкція
Для роботи необхідні батарейки 3 х 1.5В AA (входять до комплекту)

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук