УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

3D ручка для малювання з екраном 3д Ручка Pen3 MyRiwell з LCD дисплеєм + трафарет Блакитна

 • 454 Грн

  389 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити 3D ручка для малювання з екраном 3д Ручка Pen3 MyRiwell з LCD дисплеєм + трафарет Блакитна за 389 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Багато людей люблять малювати. Це цікаво, адже можна створити незвичайний пейзаж. Деяким професіоналам вдається навіть робити 3D малюнки. Але на це витрачається багато часу, проте сучасні технології можуть сильно полегшити завдання. Це стало можливим завдяки 3D ручкам, про які слід дізнатися докладніше.

Особливості
Прилад є особливим інструментом, що дозволяє втілювати в життя різні шедеври прямо в повітрі. Завдяки девайсу людина може створювати різні фігури, макети або звичайні малюнки. Це відкриває безліч можливостей у творчості, а й у роботі.
Зовні виріб нагадує звичайну кулькову ручку. Однак замість чорнила прилад використовує розплавлений пластик. Матеріал вставляють у корпус, після чого 3D ручка нагріває нитку, перетворюючи її на гелеподібну субстанцію. Мотор приводить в дію рідину, і людина може малювати. При зіткненні з киснем, пластик швидко твердне, досить почекати кілька секунд.
Необхідно додати, що при тривалому використанні наконечник виробу може нагріватися до високих температур. Тому варто тримати ручку ближче до середини. Таким чином, людині вдасться не одержати опік під час малювання 3D моделі.

Переваги девайсу
Ручка має багато переваг. На них слід звернути увагу, особливо тим людям, хто сумнівається в якості виробу. До основних переваг можна віднести:

 1. Людині буде приємно і легко використовувати ручку завдяки якісно виконаній ергономіці та невеликій масі.
 2. Проекти та малюнки створюються дуже швидко, на це не потрібно витрачати багато часу. За рахунок цього, людина легко продемонструє первинний макет замовнику, давши йому краще зрозуміти свою ідею.
 3. Щодо інших пристроїв, що створюють 3D моделі, то ручка має доступну вартість.
 4. Використовувати прилад досить просто, з цим упорається навіть дитина без особливих труднощів.
 5. Під час малювання людина може не хвилюватися за безпеку. Ручка виконана таким чином, щоби отримати травму було максимально непросто. Тому досить часто, її купують для дітей як іграшку.
Це основні переваги виробу, але не всі. На перерахування всього пішло б багато часу. Найкраще, якщо людина познайомиться з усіма перевагами самостійно і буде приємно вражена.

Висновок
Сучасні технології відкривають нові можливості перед творчими людьми, робітниками, архітекторами і не лише. 3D ручка не стає винятком. Завдяки приладу, людина зможе швидко продемонструвати тривимірну модель будинку , який збирається звести або просто створити щось цікаве і здивувати друзів.

Технічні характеристики ручки:
 • Управління температурою. (Від 190 ° C до 230 ° C);
 • Харчування – 5 V 2 A.;
 • Змінне сопло – 0.7 мм.;
 • Матеріал - ABS та PLA 1.75 мм.
Габарити:
 1. Діаметр – 70-125 мм
 2. Довжина – 180 мм;
 3. Вага – 65 грам.
Комплектація:
 • 3D ручки.
 • Блок живлення.
 • Інструкція російською мовою.
 • Пластик 9м.
 • Трафарет.
 • Упаковка.Характеристики
Артикул 47940
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Диаметр сопла, мм 0.7
Диаметр стержня 1.75 мм
Комплектация 3D ручка; Блок питания; Инструкция на русском языке; Пластик 9м Трафарет Упаковка
Метод печати LCD
Состояние Новое
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Характеристики Управление температурой (от 190 °C до 230 °C); Питание - 5 V 2 A; Сменное сопло - 0.7 мм; Материал - ABS и PLA 1.75 мм; Диаметр - 70-125 мм; Длина - 180 мм; Вес - 65 грамм

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук