УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Детектор Валют UKC AD-2138 Лампа для грошей від мережі

 • 434 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Детектор Валют UKC AD-2138 Лампа для грошей від мережі за 434 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Ультрафіолетова лампа детектор валют AD-2138 - простий надійний не дорогий пристрій контролю автентичності банкнот, випущений в Азії. Належить до переглядового ручного типу із самостійним визначенням користувачем справжності купюр. Має функцію ультрафіолетового підсвічування та лупу для збільшення дрібних розпізнавальних деталей. Живлення від мережі 220 вольт. Автономна робота, можливість підключення через автомобільний прикурювач відсутня. Будівництво компактно, мало важить, доступне для транспортування в невеликій сумці.

Особливості виробу
На ринку багато пропозицій із меншою споживаною потужністю. Але необхідно враховувати, що ці моделі мають функцію автономного живлення від акумуляторів та менше споживання для них благо. Але споживана потужність також впливає на якість всіх параметрів роботи пристрою і кількість розв'язуваних завдань. Тому мале споживання більше підходить для мобільних моделей. Більш складні детектори валют з автоматичною подачею, підрахунком кількості банкнот та визначенням параметрів мають споживану потужність 50-60 Вт.
Ультрафіолетове підсвічування – надійний спосіб визначення справжності банкнот, т.к. застосування спеціальних барвників і міток при підробці грошей - дороге рішення, що різко знижує ефективність такого шахрайства. Більшість сучасних валют мають захисні елементи, що світяться під дією ультрафіолету. Надійність і простота апаратного виконання цього методу дозволяє використовувати його в найдорожчих пристроях. Крім того, фарби, що реагують на ультрафіолет, застосовують для напису на купюрах «невидимим чорнилом» під час проведення спеціальних заходів органами правопорядку.
Детектор оптимально використовувати в установах, де немає великого потоку готівки, та ризик попадання в обіг підроблених купюр мінімальний.
Бренд UKC представлений широким асортиментом моделей детекторів валют, що мають широкий ряд функцій для визначення підробки або псування, таких як:

 1. Автоматична подача та підрахунок купюр.
 2. Визначення справжності за допомогою ультрафіолетового діапазону випромінювання, спеціальних міток (у тому числі магнітних), автоматичного вимірювання розміру, оптичної щільності, спектрального аналізу фарби, перевірки в білому кольорі, що проходить і відображається, мерехтливих міток.
 3. Інфрачервоне випромінювання, що працює так само, як ультрафіолетове, але вимагає спеціальної камери та дисплея.
 4. Виведення на дисплей інформації про кількісні параметри, поточні налаштування, заряд акумулятора, зображення купюри, спеціальних міток.
 5. Звукова сигналізація, як додаткова індикатор наявності проблем, що дублює інші способи виявлення та гарантує захист оператора від помилок.
 6. "Відеомиш" для керування зображенням на дисплеї без зміни положення купюри у пристрої.
 7. Можливість підключення до персонального комп'ютера для розширення спектра завдань і підвищення якості.
 8. Автовимкнення для зручності організації роботи.
Модельний ряд має діапазон від найскладніших стаціонарних приладів до компактних та кишенькових детекторів.

Характеристики:
 • Матеріал: електронні компоненти;
 • Харчування: 220 В;
 • Частота струму: 50 Гц;
 • Потужність: 15 Вт;
 • Розмір: 183х123х130мм
 • Кількість УФ ламп: 2
 • 3 види детекції: UV, MG/WM, збільшувальне скло.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук