УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Ультразвуковий відлякувач собак AD-100 Чорний

  • 218 Грн

  • Виробник: AD
  • Модель: 34026

  • Артикул: 844572248

  • Наявність: Є в наявності

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Ультразвуковий відлякувач собак AD-100 Чорний за 218 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Ультразвуковий відлякувач собак AD-100 Чорний

Мініатюрний відлякувач собак AD-100 являє собою електронний прилад, що носиться (зібраний в корпусі мініфонарика), що випромінює потужні ультразвукові коливання, чутні собаками і не сприймаються людиною. Випромінювання зупиняє агресивного собаку і звертає його втечу. Прилад особливо дієвий, якщо собака звернена у Ваш бік і поводиться загрозливо. Ультразвук не завдає собаці фізичної шкоди, а лише змушує її відчути сильний дискомфорт, панічний страх та бажання втекти. Найбільший ефект досягається при дії на агресивних бродячих собак. Прилад діє з відривом 15 метрів. Найбільш сильний вплив відчувається на дистанції 5-10 метрів. Вже через 1 секунду після натискання кнопки Ви побачите результат. Його використовують поліцейські, листоноші та інші служби багатьох країн світу. Просто необхідний велосипедистам. Відлякувач собак заслужив велику довіру та визнання у світі.

Даний відлякувач собак просто необхідний у повсякденному житті, особливо жінкам та дітям. Також за допомогою даного відлякувача собак можна тренувати Вашу собаку різним командам – Ви побачите ефект від тренувань вже через 2 тижні. Це заміна свистка, який використовується кінологами. Собака на відстані буде беззаперечно виконувати Ваші команди, які Ви надсилаєте їй за допомогою приладу. Набагато простіше натиснути кнопку 1 або 2 рази, ніж кричати на вулиці до мене! або "Фу!"

Для власників собак прилад незамінний для виключення небажаних та небезпечних контактів з вуличними тваринами.

Технічні характеристики:
-функції: тренування собак, відлякування собак, LED підсвічування;
-Розміри: 130 X 40 X 22 мм;
-вага: 98 грам;
-Частота: 25 KHz;
-Звуковий тиск, 150 Дб
-максимальне споживання струму: 130 mA;
-живлення: 9V батарея типу "Крона";

Комплект поставки:

-Ультразвуковий відлякувач собак - 1шт.
-Інструкція (англ.) - 1 шт.
-9V батарейка – 1шт.

Характеристики
Цвет Черный

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук