УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Відлякувач гризунів та комах Pest Reject NEW

  • 149 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Відлякувач гризунів та комах Pest Reject NEW за 149 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Відлякувач гризунів та комах Pest Reject NEW

 

PEST REJECT - це екологічно безпечний і нешкідливий для людей і тварин пристрій для боротьби з гризунами та комахами.

Таргани, мурахи, миші і щури, що бігають по будинку, не тільки «колять» погляд, але й поширюють десятки небезпечних захворювань. Так що укус комара або мурашки здасться дрібницею, в порівнянні з хворобами, які можуть принести в будинок ці шкідники: сальмонельозу, правець, туберкульоз, поліомієліт, чума і сказ (миші і щури), проказа (таргани), інфекційний гепатит і т.д. буд. Людина ніколи не погодиться, щоб з нею посередництвом жили комахи або гризуни.

PEST REJECT – відлякувач гризунів та тарганів – сучасний прилад для повного позбавлення від шкідників, який користується великою популярністю завдяки легкості та простоті його застосування. Його дія ґрунтується на негативному впливі магнітних хвиль на центральну нервову систему комах, викликаючи у них непереборне почуття дискомфорту.

PEST REJECT – відлякувач гризунів і тарганів змушує мишей, щурів, тарганів та інших комах (мух, мурах, павуків, жуків) залишити звичне місце проживання та зникнути назавжди.

Відлякувач тарганів, гризунів та комах PEST REJECT - це екологічно безпечний і нешкідливий для людей і тварин пристрій для боротьби з гризунами та комахами.

Переваги відлякувача шкідників PEST REJECT:

1. Ефективний: у шкідників не може виробитись звичка до відлякувача.
2. Економічний: одного пристрою вистачає на захист 200 м. кв. (Не більше) в межах розведення одного щита.
3. Безпечний: на відміну від хімічних засобів проти шкідників, PEST REJECT повністю безпечний для людини та свійських тварин; не впливає на роботу інших електроприладів, мобільних та бездротових пристроїв; безпечний для вагітних та дітей.
4. Універсальний: можна використовувати в квартирі, в офісі, в котеджі, на дачі, в кафе, в їдальні, в барі, в бістро, в магазині, в лікарні, у дитячих садках та дитячих закладах, у санаторіях та будинках відпочинку, у гаражі та у підвалі, у льохах, у наметах та контейнерах на ринку, у складських приміщеннях та багатьох інших приміщеннях.

Результат роботи приладу стає помітним протягом перших 7 днів. Повне звільнення від мишей і щурів - 2-4 тижні, мурах та інших комах - 8-12 тижнів.

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати PEST REJECT, якщо в будинку є ручні гризуни (хом'ячки, декоративні щури та миші).

Технічні характеристики електронного відлякувача шкідників PEST REJECT:

Характеристики:

· Зона дії: 100 м2

· Харчування: 220V 50Hz

· Потужність: 5W

· Розміри: 55 х 85 мм.

· Робоча частота: 22 – 65 kHz

· Діапазон робочих температур: 0 … +40 ° C

 

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук