УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Ультразвуковий відлякувач гризунів кротів Solar Rodent Repeller

  • 361 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Ультразвуковий відлякувач гризунів кротів Solar Rodent Repeller за 361 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Ультразвуковий відлякувач гризунів кротів Solar Rodent Repeller

Ультразвуковий відлякувач гризунів Solar Rodent Repeller працює від сонячних батарей і не потребує електрики. Він випромінює надвисоку частоту звук частотою: 400 - 1000 Гц, який дратує гризунів, і вони швидко обходять цю територію. Це приємно, тому що цей прилад не токсичний, і це не смертельний спосіб рятування від них. Електронна схема приладу з інтервалом 35-40 секунд генерує низькочастотні звукові коливання і створює ефективну причину для відходу всіх грунтових шкідників з площі до 1000 м2. Ефективно відбивають кротів, щурів та інших гризунів.


Щури та гризуни створюють незручності у нашому повсякденному житті. Вони можуть пошкодити наші будинки та наші галявини і навіть налякати нас. В даний час можна захистити цих шкідників від нашого будинку.

особливості:

Ультразвуковий відлякувач гризунів Solar Rodent Repeller працює від сонячних батарей і не потребує електрики. Він випромінює надвисоку частоту звук частотою: 400 - 1000 Гц, який дратує гризунів, і вони швидко обходять цю територію. Це приємно, тому що цей прилад не токсичний, і це не смертельний спосіб рятування від них. Відлякувач виготовлений із міцного пластику та високоефективних сонячних панелей. Електронна схема приладу з інтервалом 35-40 секунд генерує низькочастотні звукові коливання і створює ефективну причину для відходу всіх грунтових шкідників з площі до 650 м2. Активний радіус дії приладу залежить від типу ґрунту: сухий, піщаний або торф'яний ґрунт гірше проводять звукові хвилі, а сира глина – найкращий провідник звукових коливань. У таких випадках рекомендується встановити кілька приладів (рекомендується розміщувати кожні 30 метрів).

Звукові коливання від приладу поширюються у ґрунті у всіх напрямках. На шляху їхнього поширення не повинно бути перешкод. Відхід шкідників із контрольованої приладом території не відбувається негайно. Іноді на очевидний результат доводиться чекати до чотирьох тижнів. Постійне використання приладу захищає від можливого шкідників. У виняткових випадках шкідники можуть деякий час не залишати територію через те, що в зоні дії приладу знаходиться гніздо з дитинчатами, яких вони не можуть залишити. На зимовий період або у разі підвищення рівня ґрунтових вод прилад необхідно видаляти із землі.

Характеристики:

Матеріал: сонячні панелі + ABS оболонки.
Ефективна площа: 650 м2.
Частота: 400 – 1000 Гц.
Потужність сонячних батарей: 4,5, ємність: 45 мА.

Експлуатація та встановлення:

Для встановлення відлякувача зробіть твердим предметом циліндричне заглиблення у ґрунті глибиною близько 25-30 см і розмістіть у ньому прилад. При цьому кришка повинна залишитись на висоті близько 5 см над поверхнею ґрунту. Для забезпечення максимальної ефективності добре ущільніть ґрунт навколо корпусу приладу. Чи не натискайте на прилад і не вдавлюйте його в ґрунт, т.к. це може вивести відлякувач кротів з ладу. Розміщувати відлякувач рекомендується посередині ділянки у добре освітленому місці, а також у місцях найбільшої активності кротів. Це важливо! Ефект від роботи приладу проявляється протягом 2-4 тижнів безперервного використання від моменту його встановлення та залежить від виду та щільності ґрунту. Для запобігання повторній появі кротів, бажано, щоб відлякувач працював постійно (крім зими). Перед настанням заморозків або у разі ризику затоплення ділянки відлякувач слід викопати із землі.
Корпус: пластик/алюміній

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук